Ректорат: підсумки і плани «Голосіївської ініціативи-2025», випуск магістрів та загальновійськова підготовка студентів

26 листопада 2024 року
26 листопада 2024 року під головуванням ректора Вадима Ткачука відбулося розширене засідання ректорату, присвячене широкому колу питань життєдіяльності університету. Як зазначив очільник університету, фокус уваги спрямований на завершення навчального семестру, фінансового року та звітну кампанію.

Проректор з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації Олена Глазунова доповіла про цьогорічний випуск магістрів. Загалом 2882 студенти магістратури завершують навчання: проведені постерні презентації дипломних робіт, триває підготовка до їхнього захисту. В свою чергу ректорат замовляє виготовлення документів про освіту. Випуски пройдуть за складеним графіком в грудні з дотриманням безпекових правил.

Також Олена Глазунова представила два проекти графіку освітнього процесу на ІІ навчальний семестр 2024-2025 навчального року. Обидва передбачають організацію максимального часу очного навчання для студентів всіх курсів. Після обговорення в деканатах та дирекціях, вчена рада затвердить оптимальний з них, який буде оприлюднений на офіційному сайті університету.

Проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша представив звіт про виконання у 2024 році стратегічної програми розвитку «Голосіївська ініціатива — 2025». Він закцентував на визначних подіях — виборах ректора, відзначення 126-річниці вишу, які відбулися цього року. Понад 1700 заходів реалізовано в поточному році в межах програми. На наступний рік сплановано — 1135 за десяти напрямами. Після доопрацювання та затвердження вченою радою повнотекстові документи будуть також оприлюднені на офіційному сайті університету.

Про введення базової загальновійськової підготовки здобувачів вищої освіти з 2025 року доповів начальник кафедри військової підготовки Валерій Шевчук.

 

Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників проінформував начальник відділу кадрів Сергій Грищенко. Загалом 63 особи претендують на 63 місця, з них 9 завідувачів кафедрами та 4 професори.

 

Результати атестації у формі ЄДКІ у 2024 році на другому (магістерському) рівні вищої освіти зі спеціальності 281 Публічне управління і адміністрування представив директор ННІ неперервної освіти і туризму Іван Гриценко. 96% здобувачів вищої освіти з’явилися на іспит та всі його успішно здали. Також він навів загальнодержавну статистику.

 

Озвучила звернення щодо надання дозволу на передачу в оренду начальник планово-фінансового відділу Лариса Медведчук.

 

 

 

Потому перейшли до планування діяльності на грудень, де перелік важливих заходів представили проректори з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації Олена Глазунова, науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша, наукової роботи та інноваційної діяльності Оксана Тонха, науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олександр Лабенко, науково-педагогічної роботи та адміністративно-господарської діяльності Володимир Євтушенко, начальник планово-фінансового відділу Лариса Медведчук. Узагальнений план презентувала учений секретар Оксана Барановська. Після редакційних уточнень від традиційно буде опублікований на офіційному сайті університету.

На завершення ректор Вадим Ткачук озвучив ряд спільних завдань. Перше — організовано завершити навчальний семестр та в короткі терміни ліквідувати академічну заборгованість, якщо така буде. Друге — провести випуски магістрів з дотриманням безпекових вимог. Третє — допоки здобувачі вищої освіти перебувають в кампусі активізувати сплату за навчання за наступний семестр. Четверте — ознайомитися з проектом умов прийому до закладів вищої освіти в 2025 року та за наявності сформувати пропозиції, які узагальнить приймальна комісія. П’яте — звернути увагу на стан набору на підготовчі курси. Шосте — провести онлайн День відкритих дверей. Сьоме — оглянути лабораторії, оновлення яких заплановане до кінця року. Восьме — протягом десяти днів формуємо та подаємо пропозиції до плану ремонтних робіт на 2025 рік. Дев’яте — грудень та січень використовуємо для написання грантових заявок за програмою ERASMUS+. Десяте — перевіряємо та узгоджуємо результати рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників.

Пресслужба
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook