Факультет землевпорядкування спланував роботу на вересень

5 вересня 2024 року
04 вересня 2024 року на факультеті землевпорядкування відбулась чергова нарада керівників структурних підрозділів, присвячена обговоренню ключових завдань організації освітнього процесу та реалізації плану роботи на вересень 2024 року. Головна увага була приділена завданням, окресленим на вересневій нараді з планування, що пройшла під головуванням ректора Вадима Ткачука. Учасники активно обмінювалися ідеями та пропозиціями, спрямованими на покращення якості освітнього і дослідницького процесів, а також на виконанні завдань, поставлених ректоратом перед структурними підрозділами.

Перш за все, декан факультету землевпорядкування Тарас Євсюков наголосив на необхідності суворого дотримання учасниками освітнього процесу трудової дисципліни та заходів безпеки, особливо під час повітряних тривог. Викладачі повинні перебувати на робочих місцях відповідно до затверджених графіків і ефективно виконувати свої посадові обов’язки. Завідувачам кафедр доручено контролювати якість проведення аудиторних занять і не допускати їх зривів через регулярні вимкнення електроенергії. Завдання для завідувачів навчально-наукових лабораторій – контролювати справність і безпечність приладів та обладнання, забезпечити дотримання правил техніки безпеки під час виконання лабораторних і практичних робіт.

По-друге, Тарас Олексійович підкреслив важливість економного використання електроенергії у лабораторіях, на кафедрах та в аудиторіях. Завідувачам кафедр було доручено особисто контролювати роботу електроприладів, щоб уникнути пасивного споживання енергії. Також було запропоновано співпрацювати з партнерами і бізнесом для забезпечення генеруючого обладнання, що дозволить підтримувати освітній процес без перебоїв навіть під час блекаутів.

У зв’язку з можливими повітряними тривогами вирішено оперативно знаходити способи відпрацювання пропущених занять з таких причин. Було наголошено, що згідно з Інструкцією з правил поведінки під час воєнного стану, викладачі повинні особисто супроводжувати студентів до укриття та слідкувати за їхньою безпекою. Безпека під час освітнього процесу – це першочергове завдання!

По-третє, до 13 вересня завідувачам кафедр доручено підготувати пропозиції щодо плану відкриття нових лабораторій на кінець поточного і наступний навчальний рік, а також плани придбання необхідного обладнання/приладів. До 16 вересня кафедри мають розглянути і затвердити теми досліджень бакалаврських і магістерських кваліфікаційних робіт і призначити наукових керівників.

Важливе завдання для колективу – подбати про Вступну кампанію 2025 і приступити до нової фази профорієнтаційної роботи. У зв’язку з цим суботи в університеті будуть присвячені Дням відкритих дверей, перший з яких заплановано на 28 вересня. Крім того, передбачено організацію унікальних лекцій та інших заходів і проєктів, спрямованих на залучення майбутніх студентів. До 17 вересня кожна кафедра має підготувати план профорієнтаційної роботи, яких буде розглянуто і затверджено на засіданні вченої ради факультету 19 вересня 2024 року.
Крім того, факультет активно готується до форуму «SEB-2024», який відбудеться 10-11 жовтня і присвячений співпраці науки, освіти й бізнесу для розбудови України. Також розпочато підготовку до організації закордонних стажувань для викладачів у найближчі 1-3 роки. Викладачі мають підготувати пропозиції щодо місць стажування, враховуючи знання мов і професійні інтереси.

Наприкінці наради Тарас Євсюков повідомив, що університет розпочинає реєстрацію на безкоштовні курси англійської мови для викладачів та студентів. Це нова можливість для всіх покращити свої знання мови та підготуватися до міжнародних проєктів і стажувань.

Факультет землевпорядкування продовжує активно працювати над підвищенням якості освіти, забезпеченням комфортних умов для навчання та професійного розвитку студентів і викладачів.


Олександр Шевченко,
заступник декана
факультету землевпорядкування

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook