Практично-орієнтоване навчання – запорука успішної кар'єри майбутніх фінансистів

3 вересня 2024 року
2 вересня 2024 року кафедра фінансів урочисто відчинила двері оновленої навчальної лабораторії.


За кошти Національного університету біоресурсів та природокористування України були придбані нові комп’ютери, для облаштування оновленої лабораторії. Силами кафедри було оновлено концепцію лабораторії, гаслом якої стала «крилата» фраза: «Фінансовий успіх починається з маленьких кроків і великих мрій».

Урочистості з приводу відкриття оновленої лабораторії розпочав ректор НУБіП України д.е.н., професор Вадим ТКАЧУК і наголосив на важливості набуття здобувачами освіти практичних навичок та ролі в цьому навчальних лабораторій. Опираючись на власний практичний та професійний досвід ректор засвідчив необхідність посилення практичної складової в освітньому процесі НУБіП України.
Вадим Анатолійович підкреслив важливість практично-орієнтованого навчання для всіх студентів економічного факультету, та зокрема студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». Таке практично-орієнтоване навчання можливо реалізувати за допомогою використання спеціалізованих програмних продуктів, адаптованих до реалій розвитку аграрного сектору України, на оновленій комп’ютерній техніці навчальної лабораторії кафедри фінансів.
Наступне слово проголосив декан економічного факультету д.е.н., професор Анатолій ДІБРОВА, який анонсував пілотний проєкт, який буде реалізований на базі навчальної лабораторії кафедри фінансів в рамках підписаного НУБіП України меморандуму з ТОВ «АРТІЛЬ ДС».

Завідувач кафедри фінансів д.е.н., професор Наталія ШВЕЦЬ окреслила перспективи розвитку навчальної лабораторії кафедри в контексті задекларованого пілотного проєкту співпраці НУБіП України з офіційним представництвом SAP в Україні.
В своїй промові вона розповіла про нагальну необхідність опанування студентами сучасних практичних навичок роботи з ERP-системами, які являють собою організаційні стратегії інтеграції виробництва і операцій управління трудовими ресурсами, фінансового менеджменту і управління активами, орієнтовані на безперервну оптимізацію ресурсів підприємства за допомогою інтегрованого пакету прикладного програмного забезпечення, яке забезпечує загальну модель даних і процесів для всіх сфер діяльності. Одним з найбільш використовуваних у світі таких систем являється SAP Business One.

Про перспектив реалізації пілотного проєкту детальніше розповів Модератор освітніх проєктів SAP, TG Academy д.е.н., професор Володимир ОСМЯТЧЕНКО. Він повідомив, що в рамках задекларованого меморандумом проєкту в першому семестрі 2024-2025 навчального року пройдуть курс навчання з логістичного та фінансового контуру SAP Business One 10 викладачів кафедри фінансів для здобуття сертифікату Консультант з впровадження SAP Business One. В другому ж семестрі після внесення змін до робочих програм 20 студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» отримають можливість пройти навчання з логістичного та фінансового контуру SAP Business One і отримати сертифікат користувача SAP Business One.

Переконані, що отримання таких актуальних практичних навичок студентами-фінансистами стане важливою віхою на шляху їх кар’єрного та фінансового успіху!
 
Інна ДОЛЖЕНКО,
доцент кафедри фінансів

 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook