Перший день виробничо-дослідницької практики
Перший день виробничо-дослідницької практики
19 серпня 2024 року
19 серпня у магістрів другого року підготовки розпочалась виробничо-дослідницька практика. У перший день практики магістрів зібрали для проведення інструктажу, на якому їх проінформували про завдання практики та те, як їх вирішити. Тривалість виробничо-дослідної практики становить 10 тижнів і після її закінчення магістри виходять на фінішну пряму – готують до захисту магістерську кваліфікаційну роботу. Тому успішне проходження виробничо-дослідної практики дасть змогу зібрати необхідний матеріал для кваліфікаційної роботи та „відчути” проблемні питання виробництва і те, які існують шляхи до їх вирішення (звісно, із врахуванням сучасних науково-обґрунтованих підходів). Крім того, бази практик можна розглядати як місця майбутнього працевлаштування. Ці питання у виступі перед магістрами розкрив декан факультету Зіновій РУЖИЛО.
Після загальних зборів та проведеного інструктажу керівник практики магістрів, які готуються за ОПП „Робототехнічні системи і комплекси сільськогосподарського виробництва”, Іван КАДИКАЛО та гарант цієї ОПП Юрій РОМАСЕВИЧ зустрілися із студентами. На зустрічі обговорили питання специфіки напрямку робототехніки у контексті проходження практики. Гарант програми та керівник практики зосередили увагу магістрів на результатах, які вони мають отримати під час проходження практики, на формах звітів та дали декілька порад стосовно збору матеріалу до магістерських кваліфікаційних робіт під час проходження практики. Також кожен студент отримав опорні питання, які необхідно опрацювати при проходженні практики. Крім того, гарант ОПП детально зупинився на вимозі дотримання академічної доброчесності при підготовці магістерських кваліфікаційних робіт.
Така зустріч дозволить краще підготувати магістрів до проходження практики, що звісно позитивно вплине на їхню фахову підготовку.
Гарант ОПП „Робототехнічні системи і комплекси сільськогосподарського виробництва”,
Юрій РОМАСЕВИЧ