Навчально-методична рада обговорила основні напрямки цифровізації освітнього процесу

12 серпня 2024 року
12 серпня відбулося перше у новому навчальному році засідання навчально-методичної ради, на якому голова ради, проректор з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації Олена Глазунова представила її оновлений склад.

 

До засідання навчально-методичної ради долучився президент університету Станіслав Ніколаєнко, який ознайомив присутніх зі сценарієм проведення круглого столу, присвяченого цьогорічному Дню знань. Члени навчально-методичної ради були ознайомлені з метою та форматом проведення його проведення, а також програмою заходу. До активного обговорення даного заходу долучились Іван Ковальчук та Тереза Микицей.

 

Проректор з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації Олена Глазунова ознайомила присутніх з основними завданнями навчально-методичної ради на 2024-2025 навчальний рік. Вона акцентувала увагу на розробці та провадженні освітніх програм підготовки, що відповідатимуть потребам ринку праці, забезпеченні якості освіти, підтримці методичної роботи викладача, інтеграції наукових досліджень в освітньому процесі, впровадженні інноваційних технологій навчання, розробці навчально-методичного забезпечення та контролі за дотриманням навчальних планів. Також Олена Григорівна представила присутнім програму науково-педагогічного семінару, присвяченого початку нового навчального року. Проректор ознайомила присутніх з основними напрямками цифровізації освітнього процесу, що уже реалізовані в університеті, а також окреслила ті, що очікують реалізації у найближчій перспективі, у тому числі систему формування та оприлюднення розкладу, особистий кабінет студента та його цифрову залікову книжку.

Начальник навчального відділу Ярослав Рудик представив на розгляд членам навчально-методичної ради оновлені освітні програми та навчальні плани підготовки фахівців на 2024/2025 н.р. Він зазначив, що такі зміни було викликано змінами в чинному законодавстві. Навчально-методичною радою було ухвалено клопотати перед вченою радою університету щодо затвердження освітніх програм та навчальних планів підготовки фахівців, у які було внесено зміни.

  

На розгляд членів навчально-методичної ради представлено проєкти оновлених положень «Про організацію освітнього процесу в НУБіП України», «Про освітні програми в НУБіП України», «Про екзамени і заліки в НУБіП України», «Положення про екзаменаційні комісії в НУБіП України», «Порядок формування та вибору студентами вибіркових дисциплін в НУБіП України», а також проєкт нового положення «Про політику використання штучного інтелекту в НУБіП України». Проєкти документів, а також основні зміни, які внесено у положення представила завідувач навчально-методичного відділу Лариса Кліх.

 

Про необхідність розширення ліцензованого обсягу провадження освітньої діяльності за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти галузі знань 08 Право спеціальності 081 Право в Рівненському фаховому коледжі з ліцензованим обсягом 30 осіб доповів начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності відокремлених структурних підрозділів, дистанційної освіти та заочного навчання Олександр Санченко.

Заступником начальника кафедри військової підготовки з навчальної та наукової роботи – начальником навчальної частини кафедри Віталієм Максимчуком було представлено концепцію трансформації системи військової підготовки та до розгляду та погодження освітню програму підготовки військових фахівців за спеціальністю 211 Ветеринарна медицина.

 

На завершення, директор наукової бібліотека Тетяна Кіщак доповіла про результати засідання комісії з етики та академічної доброчесності. Вона представила результати роботи комісії, а також довела до відома членів навчально-методичної ради зміни в процедурі перевірки на плагіат, пов’язані із використанням нової системи.

Валентина Корольчук,
секретар навчально-методичної ради

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook