Руслан БІЛЕЦЬКИЙ обирає аспірантуру НУБіП України за освітньо-науковою програмою «Галузеве машинобудування»

9 серпня 2024 року
м. Київ НУБіП України

- Розкажіть про себе?
Білецький Руслан Григорович, народився 14 вересня 1982 року, в селищі міського типу Маньківка Черкаської області, українець.
Все своє дитинство, я провів у селі Русалівка Маньківського ройону Черкаської області. У 1989 році вступив до першого класу Русалівської середньої загальноосвітньої школи. Під час навчання в школі зажди був активним учасником шкільного життя, неодноразово нагороджувався похвальними листами за відмінні успіхи у навчанні.


У 2000 році, закінчивши 11 класів навчання, вступив на перший курс механіко-технологічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України (у 2000 році мав назву Національний аграрний університет)
Під час навчання в Університеті приймав активну участь в студентському житті. Був членом студентської ради гуртожитку №5, учасником та солістом Народного ансамблю пісні і танцю «Колос» імені С. А. Семеновського, учасником джаз гурту «Октава», а також учасником команди КВК механіко-технологічного факультету.
Закінчивши навчання в Університеті, працював в Українському науково-виробничому інженерному центрі по охороні праці у сільському господарстві Міністерства аграрної політики України, на посаді провідного спеціаліста, а згодом головного спеціаліста науково-аналітичного відділу. Під час роботи пройшов курси підвищення кваліфікації за програмою керівників підприємств Міністерства аграрної політики України з питань охорони праці.
В листопаді 2006 року пройшов за конкурсним відбором до Центрального апарату управління Міністерства аграрної політики України, і працював на посаді головного спеціаліста Департаменту інженерно-технічного забезпечення. Присвоєно 6 ранг держслужбовця.
Пропрацювавши на державній службі, мною було прийняте рішення спробувати себе в бізнесі. І вже в 2008 році став одним із співзасновників українсько-австрійської компанії. Будучи на посаді головного редактора, я також очолював проект зі створення нового, практичного журналу „AgroExpert”, який й нині працює. За час моєї роботи, журнал було виведено в п’ятірку кращих журналів України з аграрної проблематики.
В 2010 році, мною та моїми колегами, було прийнято рішення про створення сучасної цифрової типографії ТОВ «АграрМедіаГруп». Працюючи в компанії головним редактором, був її одним із співзасновників. Компанія займалася видавничо-поліграфічною діяльністю, а саме видавництвом книг, підручників, посібників, методичних рекомендацій та іншої поліграфічної продукції. За 14 років роботи, компанія надрукувала понад 900 найменувань книг, монографій та підручників. Серед авторів яких були вчені і освітяни Національного університету біоресурсів і природокористування України КНУ імені Тараса Шевченка, НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», та інших закладів вищої освіти України.
Але так склалося, що внаслідок ракетного удару, який відбувся 02.01.2024 року, офісне приміщення, видавництво, типографію компанії, та все обладнання було повністю знищено. Мною було прийнято рішення відновити типографію з нуля. Тому, на даному етапі, я є фізична особа-підприємець, типографія знову працює, а книгу знову видаємо!
Крім вищевказаної своєї роботи, я весь свій час приділяю родині та сільському господарству, так як мій батько вже понад 25 років є фермером. Тому справам та проблемам фермерського господарства, мною приділялася велика увага. А саме, вибір та купівля сільськогосподарської техніки, підбір сортів та гібридів рослин, вивчення та впровадження нових агротехнологій. Крім вирощування основних зернових культур господарство вирощує, впроваджені мною нішеві сільськогосподарські культури, а саме нут, квасоля, чорна гірчиця. Всім відомо, що ці культури потребують значної уваги не тільки при вирощуванні, а й при збиранні та очищенні від домішок. Ці складні технологічні процеси дають змогу отримувати якісний продукт та якісний посівний матеріал.

- Чому обрали йти навчатись в аспірантуру саме в НУБіП України?
Тому ще це мій рідний Університет – моя альма-матір, з яким я вже 24 роки постійно маю справу. В цьому Університеті навчалась моя дружина, навчається мій старший син. Мій Університет найкращий в Україні, який має висококласних науково-педагогічних працівників, з якими співпрацюю, і які мені надають консультації з агроінженерії, а саме головне – зможуть допомогти мені отримати ті необхідні знання проводити наукові дослідження, що виведуть мене як виробчника-практика, на більш високий рівень.

- Чому саме очна/денна форму навчання?
Особисто я противник заочної форми навчання. Я вважаю, що лише очна форма може дати справжні знання та досвід. Крім того я вважаю, що саме така форма навчання дасть змогу ефективно розподіляти мій час, адже в мене крім освіти та роботи ще є троє діток. І їм теж потрібна увага.

- Чи визначились з тематикою?
Так, визначився. Ми вже понад шість років співпрацюємо з кафедрою технічного сервісу та інженерного менеджменту імені М. П. Момотенка НУБіП України і саме інженерний менеджмент агротроніки виробництва нішевих культур, стає для мене полем наукової діяльності.


Бажаємо Руслану Григоровичу успішно пройти фахові випробування і долучитись
до аспірантів НУБіП України!
Віримо в Збройні Сили України! Слава Україні!

Розмову провів гарант освітньо-наукової програми «Галузеве машинобудування»
підготовки фахівців PhD докторів філософії
із спеціальності 133 «Галузеве машинобудування»
Іван РОГОВСЬКИЙ

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook