Викладачі кафедри загальної, органічної та фізичної хімії набувають нових знань і навичок на тренінгу з домедичної допомоги

10 червня 2024 року

З 3 по 7 червня 2024 р. викладачі кафедри загальної, органічної та фізичної хімії доценти Вікторія Кротенко, Олена Хижан, Надія Солод і професор Надія Антрапцева відвідали тренінг з домедичної допомоги.

Викладачі прослухали змістовну лекцію доцента кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві НУБіП України, сертифікованого тренера ERC з ITLS та BLS Білько Тамари Олександрівни і закріпили свої знання на практичних заняттях: навчилися оцінювати стан постраждалого (чи людина притомна та чи дихає), переводити потерпілого у стабільно бокове положення; робити серцево-легеневу реанімацію постраждалого, користуватися автоматичним дефібрилятором, вивчили алгоритм домедичної допомоги при ранах і кровотечах.

Кожен з нас може опинитись у ситуації, коли комусь з рідних чи просто людині на вулиці необхідна допомога після надзвичайної ситуації. Особливо це стає актуальним в умовах воєнного стану. Саме від правильного алгоритму дій буде залежати стан потерпілого і чи буде він жити, адже саме перша домедична допомога дозволяє зберегти життя, поки не приїде швидка.

 

 Олена Хижан, Надія Солод, Вікторія Кротенко

доценти кафедри загальної, органічної та фізичної хімії

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook