Анастасія Гуцул із Київщини: моя майбутня професія – лікар ветеринарної медицини

10 червня 2024 року
  Випускниця школи Анастасія Гуцул обирає спеціальність 211 «Ветеринарна медицина» Національного університету біоресурсів і природокористування України.

 • Розкажіть про себе.

— Я – Гуцул Анастасія, мені 17 років, учениця 11 – В класу. Навчаюся в НВК, "Знання," Київська область, Обухівський р-н.

 • Чому вони віддали перевагу навчанню в НУБіП України?

 1. НУБіП України – провідний національний дослідницький вищий навчальний заклад у сфері біотехнологій, природозбереження, продовольчої безпеки із більш ніж віковою історією, відомий своїми багатими традиціями і славиться численними здобутками.
 2. Ступенева освіта, можливість вивчитися на бакалавра чи магістра. Дослідницькі вміння кращі випускники можуть розвивати, продовжуючи навчання в аспірантурі та докторантурі
 3. Під час навчання кожен охочий може взяти участь у програмах академічних обмінів із кращими європейськими та американськими університетами. Університет має договори з більше, ніж з 50-ма вишами світу про партнерство, реалізує більше 150 міжнародних договорів про співпрацю.
 4. Можливість отримати подвійний диплом
 5. Закордонні практики у фермерських господарствах: Німеччини, Норвегії, Шейцарії, Данії, США, Нідерландах, Франції, Фінляндії, Австрії, Австралії, Великобританії, Польщі. 
 6. Активне та цікаве студентське життя.
 • Що стало визначальним при виборі спеціальності «Ветеринарна медицина»?

— Вирішальним стала моя любов до тварин, особливо до коней та дрібної худоби, яких в моєму селі ще тримають, та бажання допомагати тваринам.

 • Ваші навчальні досягнення та уподобання?

— Моїми навчальними досягненнями є високий рівень знань в шкільних предметах, грамоти та нагороди. Уподобання до вивчення біології та математики, фізики та історії.

 • Мрії про майбутнє.

— Неймовірне бажання відкрити притулок для тварин, де кожна тварина знайде собі справжню люблячу сім’ю, створення власної мобільної групи для знаходження бездомних тварин, щоб їх лікувати, надавати прихисток, віддавати в люблячі руки, або ж працювати з кіньми та дрібною рогатою худобою.

Розмовляли:
Валерія Богуславська,
студентка ФВМ 3 курсу

Лариса Шевченко,
професор кафедри ветеринарної гігієни ім. А.К. Скороходька

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook