Конференція «Єдине здоров’я-2024»

19 вересня 2024 року
НДІ здоров’я тварин

 Шановні колеги!

Факультет ветеринарної медицини і Науково-дослідний інститут здоров’я тварин 19-20 вересня 2024 року проводить Міжнародну наукову конференцію «Єдине здоров’я-2024».

   Організаційний комітет запрошує науково-педагогічних працівників, науковців, аспірантів і студентів факультетів ветеринарної медицини взяти участь у роботі конференції, що буде проведена у очно-дистанційному форматі.

   З метою своєчасної підготовки програми конференції просимо до 30 червня 2024 року подати в організаційний комітет (кафедра ветеринарної хірургії ім. акад. І. О. Поваженка, завідувач кафедри Малюк М.О., доцент Куліда М.А.) теми доповідей, прізвища, ім’я та по батькові доповідачів і керівників роботи із зазначенням посади, наукового ступеня і вченого звання, а також тези доповідей. Просимо вказати спосіб представлення матеріалів на конференції (виголошена доповідь на засіданні чи публікація тез у електронному збірнику матеріалів конференції). Для іногородніх та іноземних учасників конференції буде надано можливість дистанційної участі у конференції із приєднанням до роботи конференції через платформу Cisco Webex Meetings (посилання для дистанційної участі буде надіслано на вказані у реєстраційній формі електронні адреси учасників конференції). 

Посилання на реєстраційну форму https://forms.gle/hQKsMDN1DYP9DHus5

Електронна адреса для надсилання тез доповідей [email protected]

   Збірнику з матеріалами конференції буде присвоєно ISBN та УДК. Розмір організаційного внеску 30 грн. Кожен зареєстрований учасник отримує електронний збірник та іменний електронний сертифікат (номер сертифікату відповідає алфавітному покажчику авторів у збірнику матеріалів конференції).

Мови тез доповіді: українська, англійська.

   Всі тези публікуються в авторській редакції. Організаційний комітет залишає за собою право відхиляти тези, оформлені з порушенням вимог та такі, що не відповідають тематиці конференції. Тези студентів публікуються виключно в співавторстві з науковим керівником!

Конференція буде проведена у вигляді пленарного та секційних засідань.

Напрями роботи конференції:

Секція 1. «Науково-практичні аспекти використання клітинних технологій у ветеринарній медицині за хірургічної патології присвячена 100 ‒ річчю кафедри ветеринарної хірургії ім. акад. І.О. Поваженка».
Секція 2. «Актуальні питання незаразної патології тварин».
Секція 3. «Актуальні питання заразної патології тварин».
Секція 4. «Гігієна - основа ветеринарної профілактики та безпечності продукції».
Секція 5. «Студентська наука».

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Реквізити для оплати організаційного внеску
Благодійний фонд «Голосіївська ініціатива 2020»
Код ЄДРПОУ 39548955
IBAN UA973052990000026005006210944
МФО 305299
Печерська філія АТКБ «ПриватБанк»
Призначення: «На розвиток факультету ветеринарної медицини»
Адреса оргкомітету: 03041, м. Київ, вул. Полковника Потєхіна, 16, навчальний корпус № 12 НУБіП України.
Тел.: 096-214-99-31 (Малюк М.О.); 067-103-27-64 (Куліда М.А.)

Організаційний комітет

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook