Крикуненко Катерина Валеріївна

 • Кандидат економічних наук - спеціальність (Світове господарство і міжнародні економічні відносини), тема: «Суперечності функціонування офшорних зон в контексті економічного розвитку держави» – 2012.
Професійний досвід:
 • Доцент кафедри міжнародної економіки та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, Київський національний торговельно-економічний університет (2016-2021).
 • Викладач, економіко-правове відділення,   Київський кооперативний інститут бізнесу і права (2015-2016).
Участь у міжнародних проектах:
 • Експерт з питань впровадження системи сільськогосподарських знань та інновацій (AKIS) в Україні, Проєкту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) (2022-по даний час).
 • Керівник офісу ФАО (ООН) у Львові (2021-2022). Визначала потреби галузі та розробляла пілотні заходи для сільськогосподарських дорадчих служб та розвитку консультаційних послуг у секторі м’яких фруктів.
 • Експерт з питань інституційної реформи в Міністерстві аграрної політики та продовольства України, проєкт ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики» (SAFPI) (2017-2019). 
Викладає дисципліни:  «Управлінський консалтинг», «Управління новітніми агротехнологіями».
 
Підвищення кваліфікації, стажування та сертифікати:
 • Національний університет біоресурсів і природокористування України, курс “Дорадництво”, ECTS – 2 (60 год.), свідоцтво СС 00493706/019345-23 від 02.06.2023 р.
 • Проєкт USAID «Економічна підтримка України», онлайн-курс «Фінансова грамотність, 8 модулів, 20 годин, Україна, липень-серпень 2023р.
 • Національний університет біоресурсів і природокористування України, курс “Інноваційні професійні компетентності в педагогічній діяльності”, ECTS – 2 (60 год.), свідоцтво СС 00493706/019345-23 від 29.09.2023 р.
 • Проект “Німецько-український агрополітичний діалог” інформаційна поїздка, Берлін, Німеччина. Серія тренінгів на тему “Управлінські структури та реформи Німеччини в галузі сільського господарства”, 2018 р.
 • Сертифікат ФАО ООН з партнерства з приватним сектором (2022).
 • Сертифікат ФАО ООН з партнерства з громадянським суспільством (2022).
 • Сертифікат ФАО ООН з етики та чесності в ООН (2022).
 • Сертифікат ФАО ООН «Запобігання шахрайству та іншим корупційним діям» (2022).
 
Наукові інтереси:
Процеси впровадження системи сільськогосподарських знань та інновацій (AKIS):
Розбудова системи сільськогосподарських знань та інновацій (AKIS): Дослідження процесів створення та вдосконалення системи, що сприяє обміну знаннями та інноваціями в аграрному секторі. Розробка оновленої системи підготовки аграрних консультантів до регламентів та вимог ЄС: Аналіз та розробка програм підготовки фахівців, які відповідають сучасним європейським стандартам і потребам аграрного ринку.
Процеси вдосконалення економічних механізмів міжнародної діяльності:
Розвиток офшорних зон у світовій економіці: Дослідження впливу офшорних зон на глобальну економіку, а також їх ролі у міжнародному бізнесі та фінансах.
Інтеграція міжнародного бізнесу та фінансових ринків: Вивчення процесів об'єднання та взаємодії бізнесу та фінансових ринків на глобальному рівні.
Вплив глобалізації на національні економіки: Аналіз змін у національних економіках під впливом глобалізаційних процесів, зокрема, у контексті економічної політики, ринкових відносин та соціально-економічного розвитку.
 
Наукові публікації:
Автор і співавтор понад 50 наукових та науково-методичних праць, у тому числі 3 монографії.
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook