Успішне проходження асистентської практики магістрами ОНП «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами»

26 квітня 2024 року

Асистентська (педагогічна) практика студентів є важливою частиною професійної підготовки магістрів, які навчаються на освітньо-науковій програмі «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами».

Під час проходження практики саме педагогічному компоненту необхідно приділити особливу увагу. Педагогічний компонент проходження асистентської практики полягає у формуванні особистості майбутнього викладача вищої школи, застосуванні теоретичних знань у практичній діяльності, засвоєння педагогічних умінь, набуття, вивчення та аналіз педагогічного досвіду. Педагогічний компонент містить в собі знання та уміння, якими повинен оволодіти студент-практикант.

Виконуючі поставлені завдання, магістри 2 року навчання протягом терміну проходження практики готовилися і проводили лекційні та семінарські заняття для студентів факультету аграрного менеджменту. Варто зауважити, що студенти, у яких проводилися такі заняття, на достатньо високому рівні оцінили роботу практикантів та відмітили актуальність тематики. Виробничий процес, планування та проектування операційного процесу підприємства, управління проектами, управління результативністю операційної діяльності – це неповний перелік тем, які готували практиканти.

  

  

  

Так, студентам дуже сподобалася лекція Микола Гордійчука, яка була присвячена актуальному зараз питанню виробництва в умовах воєнного стану. Микола є не тільки магістром, а й директором одного із успішних аграрних підприємств Київщини.

Після лекції своїм враженням з нами поділилася студентка 3-го курсу спеціальності «Менеджмент» Наталія Відрук:

"Я сьогодні мала можливість бути присутньою на лекції, яку нам проводив директор підприємства, яке спеціалізується на вирощуванні картоплі. Підприємство співпрацює з великими мережами магазинів, що робить його важливим гравцем на українському ринку.

Розповідь Миколи Гордійчука про заснування та розвиток бізнесу була дуже цікавою. Він поділився історією успіху, починаючи з невеликого господарства до сучасного підприємства з високими стандартами виробництва та менеджменту.

Мене особливо вразила стійкість та гнучкість, які підприємство продемонструвало під час воєнного вторгнення в 2022 році. Незважаючи на значні труднощі, підприємству вдалося зберегти свою діяльність та продовжувати постачати картоплю своїм клієнтам. Це стало можливим завдяки чіткому плануванню, швидкому прийняттю рішень та самовідданій праці всієї команди.

Микола Гордійчук також поділився своїми думками щодо застосування менеджменту на підприємстві. Він підкреслив важливість чіткої стратегії, встановлених дедлайнів та постійного вдосконалення процесів. Він також наголосив на важливості людського фактора, стверджуючи, що успіх будь-якого підприємства залежить від його співробітників.

Загалом, лекція була дуже корисною та інформативною. Я багато чого дізналася про ведення бізнесу в Україні та про те, як можна досягти успіху навіть у складних умовах."

Тетяна ВЛАСЕНКО,
в.о. завідувача кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту,

наставник магістрів 2 р.н.

Наталія ВІДРУК,
студентка 3 курсу 3 групи

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook