Перша зустріч координаторів Євроклубів – партнерів проєкту «Україна-ЄС: історія, реалії та перспективи» конкурсу проєктів Євроклубів від представництва ЄС в Україні

28 березня 2024 року

Люди разом можуть зробити те,
чого не в силах зробити поодинці;
єднання умів і рук, зосередження їх сил
може стати майже всемогутнім.

Зустрілися, познайомились, обговорили, налаштувалися до співпраці!
Євроклубів-партнерів проєкту 6. Цьогоріч Київщина, Житомирщина, Кіровоградщина, Чернігівщина – РАЗОМ. Пліч-о-пліч до взаємної співпраці, реалізації етапів проєкту.
З вітальним словом виступила завідувачка кафедри міжнародних відносин і суспільних наук НУБіП України Вікторія ХВІСТ: привітала партнерів проєкту, охарактеризувала діяльність та співпрацю з Євроклубом HistoryEU.

Аліна РИЖКО охарактеризувала діяльність Євроклубу «Гармонія», познайомила нас із власним досвідом діяльності. Повідомила про реалізацію минулорічних проектів, співпрацю з вищими навчальними закладами.
Координатор Євроклубу «Назустріч»Ніна СІБІЛ поділилася власним досвідом реалізації проєкту «Війна за європейські цінності – обираємо свободу і демократію!». Об’єм проведеної роботи вражає. Обговорили і презентацію документального фільму «Війна цінностей».
Відкритість до співпраці почули і від молодих координаторів Євроклубів: «Laif» Тетяни КРАСНЮКОВОЇ, «Euro_Nation» Ольги ПРОНЧУК, «Step by Step» Марини СТАРЕНЬКОЇ.

     

Впевнені, що перший крок та подальша діяльність реалізації проєкту об’єднає молодь з різних куточків України заради формування почуття європейської єдності та розширення знань про ЄС.
Проєкт реалізується за підтримки Euroquiz.org.ua European Union in Ukraine

 

 

Людмила Радченко,
доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook