Світлій пам’яті Світлої Людини – Вадима КОНДРАТЮКА

3 березня 2024 року

     З глибоким сумом повідомляємо, що на 47 році, після раптової хвороби, пішов з життя наш колега – проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності, доктор сільськогосподарських наук, професор, талановитий організатор, педагог, вчений

Вадим Миколайович КОНДРАТЮК

 

 Він був світлою людиною, людиною праці, яка зробила себе сама. Рано втративши батька, залишався опорою для неньки та своїх близьких і друзів.
 У багатій українській мові, здається, буде замало слів для визначення його чеснот: добрий, розумний, відвертий, справедливий, товариський, завжди готовий підставити плече і простягнути руку допомоги тим, хто того потребував. За це його в університеті і любили всі. І не могли дочекатися, коли ж він повернеться та стане до роботи. На жаль, не повернувся…


 Вадим Миколайович народився 12 жовтня 1977 року на Житомирщині. З 1984 по 1993 роки навчався в Бехівській загальноосвітній середній школі, а з 1993 по 1996 роках був учнем Малинського училища, по закінченню якого отримав спеціальність «Бджоляр ІV розряду». Все його подальше життя – відтоді, як у 1996 році став студентом зооінженерного факультету Національного аграрного університету – пов’язане з нашим університетом, якому він віддав більше двадцяти років життя і всю свою кипучу енергію.


 У 2001 році – отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Зооінженерія». З 2001 по 2004 роках − навчання в аспірантурі, після закінчення якої успішно захистив дисертацію за спеціальністю 06.02.02 − годівля тварин і технологія кормів та одержав науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук. З листопада 2004 року − асистент, а з червня 2006 − доцент кафедри годівлі тварин і технології кормів ім. П. Д. Пшеничного.
 З квітня 2005 року – заступник декана, з січня 2008 – декан рибогосподарського факультету, з березня 2014 – директор ННІ тваринництва та водних біоресурсів. З січня 2015 року – декан факультету тваринництва та водних біоресурсів, а з березня 2021 – проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності НУБіП України.


 У 2022 році успішно захистив докторську дисертацію на тему «Теоретичне та експериментальне обґрунтування енергетичного та протеїнового живлення райдужної форелі (Oncorhynchusmykiss)», а ще за рік став професором. Здавалося, що, навіть, попри воєнний час життя слалося перед ним рушником. А тепер – його не стало, хоча мав і подальші життєві плани, дуже хотів і робив все необхідне, щоб побачити Перемогу.

 

  Ми втратили не лише Вченого, але й видатну Особистість, Людину, яка завжди надихала і мотивувала інших до досягнень, адже кожен день його життя був свідченням наполегливої самостійної праці, особистих досягнень та розвитку. А родина – люблячого сина, чоловіка, татка.

 Смерть Вадима Миколайовича Кондратюка залишить велику порожнечу в серцях колег, друзів, студентів і всіх тих, хто мав щастя працювати поруч з ним.
  Ректорат, профспілкова організація, колектив університету, факультету тваринництва та водних біоресурсів глибоко сумують та висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким Вадима Миколайовича.
Пам’ять про нього залишиться назавжди у наших серцях.
 


Станіслав Ніколаєнко, Сергій Кваша, Вадим Ткачук, Валерій Іщенко, Оксана Барановська, Микола Томенко, Лариса Баль-Прилипко, Вячеслав Братішко, Роман Василишин, Дмитро Войтюк, Олена Глазунова, Іван Гриценко, Денис Рудень, Анна Бондаренко, Сергій Грищенко, Анатолій Діброва, Тарас Євсюков, Віктор Каплун, Юлія Коломієць, Тетяна Кондрицька, Руслан Кононенко, Анатолій Остапчук, Володимир Отченашко, Ярослав Рудик, Зіновій Ружило, Інна Савицька, Ростислав Тарасенко, Євген Томін, Оксана Тонха, Микола Цвіліховський, Леонід Центило, Олена Яра, Володимир Альохін, Світлана Амеліна, Вікторія Байдала, Олександр Бала, Світлана Більська, Віталій Бех, Анатолій Бикін, Андрій Бова, Валерія Бондарь, Сергій Боярчук, Віра Бутенко, Віталій Вакуленко, Олександр Вальчук, Олександр Вертелецький, Марина Галат, Дмитро Гентош, Сергій Голопура, Наталія Грищенко, Ірина Грищенко, Микола Грунтковський, Валерій Дмитренко, Володимир Духницький, Володимир Єрмоленко, Мирон Жибак, Микола Журавель, Микола Заблодський, Оксана Зазимко, Дмитро Засєкін, Микола Ільчук, Світлана Каленська, Анатолій Карпук, Валерій Кашпаров, Дмитро Касаткін, Тетяна Кіщак, Алла Клепко, Іван Ковальчук, Олена Ковтун, Валентина Корнієнко, Дмитро Костюк, Тетяна Костюк, Володимир Кравченко, Сергій Кропивко, Віктор Ладиченко, Дмитро Літвінов, Віталій Лисенко, Олена Литовченко, Вадим Лихач, Василь Лукач, Ірина Майданюк, Андрій Мартин, Юрій Марчук, Андрій Матвієнко, Олег Мельник, Олексій Мельник, Тереза Микицей, Ярослав Михайлович, Сергій Михнюк, Андрій Музиченко, Юлія Негода, Микола Ніколаєнко, Борис Павлюк, Ігор Паламарчук, Сергій Пилипака, Світлана Пилипишин, Микола Повозніков, Григорій Подпрятов, Світлана Прилуцька, Наталія Пузріна, Іван Радько, Геннадій Ржевський, Іван Роговський, Юрій Ромасевич, Юрій Росамаха, Сергій Рубан, Наталія Рудик-Леуська, Юрій Садварі, Олександр Санченко, Микола Сахацький, Олексій Степанов, Сергій Стецюк, Михайло Сичов, Микола Талавиря, Семен Танчик, Анатолій Угнівенко, Дмитро Уманець, Валерій Ушкалов, Людмила Філіпова, Світлана Харченко, Василь Царук, Марія Андріїшина, Михайло Швиденко, Наталія Шевченко, Валерій Шевчук, Віктор Шевчук, Василь Шинкарук, Лідія Шинкарук, Віталій Шмаргун та уся родина НУБіП України 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook