Кіра Сліпець – обирає факультет ветеринарної медицини НУБіП України

12 лютого 2024 року
  Вибір професії – чи не найважливіший крок у житті кожної людини. Багато школярів і їх батьки починають цікавитися закладами вищої освіти України ще за довгого до вступу. Приємно, що Кіра Сліпець обирає факультет ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України.

  • Розкажіть про себе, чим цікавитесь.

— Мене звати Кіра, мені 17, навчаюсь в Вишнівському ліцеї «Основа» Київської обл. Полюбляю читати книги (особливо детективи), вчусь грати на гітарі та пишу картини масло.

  • Чому Ви зацікавилися навчанням на факультеті ветеринарної медицини?

— Довго думала з чим хочу пов’язати своє життя, але завжди розуміла, що тварини будуть займати велику його частину. Тварини – дуже важлива частина життя для всіх людей, ми маємо їх цінувати. Тому хочу надавати допомогу не тільки своїм домашнім улюбленцям.

  • Звідки Ви дізналися про факультет ветеринарної медицини НУБіП України?

— Про факультет ветеринарної медицини НУБіП України, я дізналася із соціальних мереж, коли шукала куди поступити. Мені було важливо ознайомитись з матеріальною базою на факультеті ветеринарної медицини. На сайті факультету ветеринарної медицини НУБіП України я побачила величезну кількість інформації про факультет, тому вирішили приїхали до Університету і побачити все своїми очима.

  • Яке у Вас враження від знайомства з факультетом і його структурними підрозділами?

— Мені дуже сподобався факультет ветеринарної медицини та університет в цілому. Я ознайомилася із територією університету, у 12 корпусі відвідала навчальні лабораторії та лекційні аудиторії, вразив музей кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка з величезною кількістю унікальних препаратів, секційні зали, де займаються студенти.
  Також приємно було відвідати ННВЦ Клінічний центр «Ветмедсервіс» з клінікою дрібних і продуктивних тварин, лабораторії для дослідження крові, банк крові, госпіталь для тварин, кабінети для УЗД- та рентгенодіагностичних досліджень. З нетерпінням чекаю вступу до Національного університету біоресурсів і природокористування України.

  • Кіра, що б Ви хотіли побажати своїм ровесникам-абітурієнтам?

— У першу чергу, міцного здоров’я, закінчення війни і нашої перемоги, швидшого повернення до безпечного і мирного життя. По-друге, плідної праці та легкого навчання, щоб вони змогли досягти своїх мрій.

  • Дякуємо Кірі за те, що відвідала наш Університет, і бажаємо успішного вступити на омріяну професії.

 

Розмову провів Тарас Савчук,
заступник декана ФВМ

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook