Професори кафедри біохімії і фізіології тварин імені акад. М.Ф. Гулого відзначені національним визнанням «Науковець року 2023»

4 січня 2024 року

  Колектив кафедри біохімії і фізіології тварин імені академіка М.Ф. Гулого вітає професорів Ігоря Калініна, Ларису Кладницьку та Олену Журенко з відзначенням національним визнанням «Науковець року 2023», із вагомими досягненнями та зичать успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, невичерпної життєвої наснаги, професійного зростання та нових звершень!

  «З початком війни на території України науковці продовжують проводити актуальні на часі дослідження, спрямовані на впровадження новітніх технологій та розвиток науки в цілому» − так сказано у вітальному листі, підписаному президентом Національної академії наук України, академіком Анатолієм Загороднім.

  Науковці отримали ордени «Науковець року» та увійшли до ІV тому книги «Наукова еліта України», що містить інформацію про вчених та їх досягнення.

 

Нехай підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності будуть міцне здоров’я, удача, підтримка родини, друзів і колег!
А для України якомога швидше отримання Перемоги та Миру!

 
 
Віктор Томчук,
завідувач кафедри, професор

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook