Благодійна ініціатива студмістечка «Коробка тепла для Захисника!»

27 грудня 2023 року
  Війна навчила нас структуруватися, змінюватися та об’єднуватися заради спільної мети. Так з моменту повномасштабного вторгнення українці прагнуть максимально підтримувати наших захисників, які щоденно жертвують ціною свого здоровʼя і життя, щоб ми продовжували жити, працювати, навчати.

  У період різдвяно-новорічних свят особливо хочеться огорнути увагою та турботою військових, які боронять нас від ворога, аби у мирних містах чи селах могли зібратися за сімейним столом.
  Колектив студентського містечка доєднався до Всеукраїнського флешмобу «Коробка тепла для Захисника». Студенти і співробітники активно підхопили задум та у найкоротший термін зібрали картон, металеві банки, найпотрібніші речі тощо.

  Дружня університетська родина вкотре об’єдналась задля благої справи, оскільки так важливо подарувати частинку добра і тепла нашим захисникам і захисницям, а саме зігріти їх у таких суворих холодних умовах, в яких вони постійно перебувають.
  Спільними зусиллями, нам вдалось зібрати на спеціально відкритий рахунок 17 000 грн., а також близько 8 000 грн. від мешканців гуртожитків 1, 9, 12. Завдяки зібраним коштам, нам вдалось закупити потрібні речі та 75 кг парафіну для виготовлення окопних свічок.

  У підсумку, ми сформували 15 добротних коробок в які помістили: теплі шкарпетки, устілки для взуття, дощовики, грілки для рук, засоби особистої гігієни, медикаменти, каву, чай, крупи, енергетичні батончики та напої, солодощі, тощо і дуже потрібні окопні свічки, що є актуальними у зимовий період. У кожній коробці, військових очікує подарунок – лист із словами вдячності та новорічний малюнок від діток наших співробітників – гуртківців «Тризубчик НУБіП». Сподіваємось, що це додасть Захисникам сил та наснаги для подальшої боротьби з ворогом.

  Завдяки підтримці компанії «Нова пошта» ми швидко та безкоштовно відправили подарунки нашим Захисникам.
  Серед адресантів, які вже отримали посилки – Олег Марус, що в мирний час працював заступником декана факультету конструювання і дизайну, Катерина Довгань, випускниця факультету землевпорядкування та інші, які так чи інакше пов’язані з Національним університетом біоресурсів і природокористування України. Ці люди у мирний час стояли на обороні освітнього фронту, а зараз боронять нашу державу із зброєю в руках.

  Цей рік, чи не найважчий для нас. Ми втрачали і здобували. Ми плакали і сміялися. Але вся наша країна, весь світ знає кому ми маємо дякувати найбільше – людям з передової.
  Радіємо, що патріотично налаштована молодь НУБіП України долучається до донатів та волонтерської діяльності, розуміє всю важливість і необхідність допомоги тим , хто зараз стоїть на варті нашої держави від російського окупанта. Ми пишаємося такими активними, добрими і свідомими студентами та співробітниками університету. Висловлюємо щиру подяку Волонтерській спільноті «Печерські котики», які провели майстер-клас з виготовлення окопних свічок для мешканців гуртожитку №1, які в подальшому зуміли навчити і інших залучених студентів.

  Подібні ініціативи є дуже важливими, адже ми не тільки гуртуємо підростаюче покоління у патріотизмі й благочинстві, а й у такий спосіб нагадуємо суспільству, що кожна маленька допомога – це великий внесок у Перемогу.

Разом ми сила, разом до перемоги!

 

Сергій СТЕЦЮК,
директор студентського містечка

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook