Студмістечко: підбиваємо перші підсумки 2023 року

21 грудня 2023 року
  21 грудня 2023 року відбулась традиційна нарада із завідувачами гуртожитків. Під головуванням Сергія Кваші, проректора з науково-педагогічної роботи та розвитку, Сергія Стецюка, директора студентського містечка і за участі Сергія Михнюка, директора ННЦ виховної роботи та соціального розвитку підбивали підсумки першого семестру 2023-2024 навчального року. Згадали скільки добрих справ і проробленої не легкої роботи було зроблено протягом цього року. Спільно, окреслили нові вектори руху, будували плани та проєктували найближчі кроки для покращення соціально-побутових умов мешканцям гуртожитків студентського містечка НУБіП України.

  Проректор розпочав із вітального слова для колективу студентського містечка. У зв’язку з наближенням Різдвяних та новорічних свят, Сергій Миколайович побажав завідувачам гуртожитків і паспортистам паспортного столу університету наснаги, міцного здоров’я, надії на світле майбутнє і найшвидшої перемоги нашої держави.
  Завдяки старанням ректора університету Станіслава Ніколаєнка, у кампусі щорічно проводяться косметичні та капітальні ремонтні роботи, оновлюються меблі тому і цей рік теж став не винятком. Мешканці гуртожитків на високому рівні оцінюють роботу ректорату, діляться щирими рекомендаціями щодо вступу з друзями, знайомими. «Основний індикатор успішності вищого навчального закладу – щорічне збільшення контингенту вступників» – продовжив Сергій Кваша і ми в цій ніші є одними з лідерів по м. Києву та Україні.

  «Людині бійся душу ошукать, бо в цьому схибиш – то уже навіки.» – саме з таких слів розпочав свій виступ Сергій Михнюк, директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку. Трактуючи велику поетесу, «залізну леді української писемності» Ліну Костенку, Сергій Вікторович закцентував увагу на постійній тісній взаємодії зі студентством, підтримку активної і прогресивної молоді! До слова, подякував присутнім учасниками зібрання за допомогу і сприянні у спільних справах.

  Сергій Стецюк доєднався до усіх вітань, провів дайджест основних подій у життєдіяльності студентського містечка, висловив слова вдячності за плідну працю впродовж 2023 року. Спільними зусиллями нам вдалося провести ремонтні роботи, доукомплектувати укриття, організувати та заселити майже шість тисяч студентів, об’єднати мешканців у спортивних змаганнях і пережити не одну важку ніч під звуки вибухів.

  Але ми українці – сильний народ, продовжуємо робити свою роботу, пам’ятати і пишатися своєю історією та славним університетом.
  Віримо у світле завтра та майбутнє.

 

 

Марта Колич, Мирослава Терлецька,
фахівчині студентського містечка

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook