Навчатися на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України – виважений вибір Катерини Герасименко

7 грудня 2023 року
  Тривають профорієнтаційні заходи на кафедрі біохімії і фізіології тварин імені академіка М.Ф. Гулого для вступу потенційних абітурієнтів на факультет ветеринарної медицини НУБіП України. Приємне враження склалося від розмови з Катериною Ігорівною Герасименко, яка закінчила ДВНЗ КТЕК НТУ за спеціальністю фінанси, банківська справа та страхування і отримала ОС бакалавр, але згодом усвідомлено вирішила здобути професію ветеринарного лікаря на факультеті ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України.

  • Вибір професії лікаря ветеринарної медицини: Моє визначальне рішення.

— Існує момент у житті, коли ми змушені переосмислити свої кар'єрні вибори та обрати свій шлях. Для мене цей момент настав після отримання досвіду практичної роботи у ветеринарній клініці та роботи з притулками для тварин. Це важливе та усвідомлене рішення базується на отриманому досвіді, знайомстві безпосередньо з робочим процесом порятунку маленьких або не дуже маленьких «хвостиків» і, без лукавства, на дитячій мрії − рятувати тварин.
  Попередня спеціалізація вже дозволила мені розвивати свої професійні навички, але відкриттям для мене стала інформація про ветеринарну медицину. Цей досвід розкрив переді мною необхідність та значущість ветеринарної медицини в сучасному світі. Виходячи з цих знань, хочу акцентувати увагу на ролі фахівців ветеринарної медицини у забезпеченні здоров'я тварин, контролі за епідеміями та участі в наукових дослідженнях для поліпшення умов утримання та лікування тварин.

  Однією з головних причин мого вибору стала свідомість про важливість цієї професії в наш час. Праця з різними тваринами: сільськогосподарськими, домашніми та екзотичними, створює непередбачувані та захоплюючі виклики фахівцям ветеринарної медицини. Також, сайти українських університетів висвітлюють різноманітні напрямки та спеціалізації ветеринарної медицини, що дозволяє знайти свою унікальну нішу в цій області.
  Окрім того, на сторінках університетських сайтів я знаходила інформацію про те, як сучасні технології впливають на ветеринарну медицину. Інновації в діагностиці, лікуванні та обслуговуванні тварин розширюють горизонти можливостей та перспективи ветеринарної медицини. Враховуючи всі ці аспекти, я зупинила свій вибір на Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Для мене це − логічний та природний крок, враховуючи те, що університет має сильну школу фахівців ветеринарної медицини, яка надає високоякісну освіту та акцентує на наукових дослідженнях у цій області. Він відкриває нові можливості для розвитку та самореалізації, дозволяючи вдосконалювати свої професійні навички та сприяти добробуту тварин.

  • Професійний перехід: Чому ветеринарна медицина обрана після іншої спеціалізації?

— Моя попередня спеціалізація стала тим містком, який підготував мене до нового етапу мого професійного шляху. Узагальнюючи свій життєвий досвід, можна сказати, що вибір професії лікаря ветеринарної медицини для мене став добре обдуманим та виваженим рішенням.

 

Розмову провела професор кафедри
біохімії і фізіології тварин імені академіка М.Ф. Гулого
Л. Г. Калачнюк

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook