Заняття на виробництві

13 жовтня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

В Україні соняшник є однією з головних олійних культур. В порівнянні з іншими олійними культурами він дає найбільший вихід олії з одиниці площі. Насіння соняшнику сучасних сортів та гібридів містить 50-54% жиру з високими їстівними та смаковими якостями.

13 жовтня на полі навчально науково-виробничого підрозділу інституту відбулось виїздне заняття на тему: «Механізація збирання соняшнику» для студентів спеціальності «Агроінженерія».

Студенти ознайомились з особливостями під’єднання жатки до комбайна New Holland CX8.80, конструкцією жатки, механізму приводу ходових коліс та всіх рухомих агрегатів комбайна, роботою молотильного апарату і т. д.

На сьогодні комбайни New Holland є найпопулярнішими в Україні, і серед них безперечним лідером є серія СХ. Основною сучасною моделлю цієї серії є комбайн СХ8.80 з двигуном потужністю 394 к. с. Це комбайн класичної клавішної конструкції з поперечним молотильним барабаном діаметром 75 см, роторним сепаратором і двома бітерами.

Головною особливістю решітного стану всіх комбайнів New Holland є наявність додаткового решета попереднього очищення, яке дає відчутну перевагу у відокремленні смітної домішки. Саме завдяки цій особливості системи очищення комбайна СХ славляться неперевершеною чистотою зерна у бункері.

Студенти у виробничих умовах опробували свої вміння керування сучасною технікою. На фото студенти гр. БМ-221 Міщенко Ростислав і Троценко Даніїл керують комбайном  New Holland CX8.80.

Професійна підготовка фахівця в контексті потреб сучасного ринку праці потребує не тільки теоретичних знань, але й практичних навичок, які студенти можуть отримати лише у виробничих умовах, безпосередньо на полі, за штурвалами сучасних тракторів та комбайнів.

 

На даному виїзному занятті студенти отримали хороший практичний досвід, який їм необхідний для успішного працевлаштування після закінчення нашого навчального закладу.

Володимир Василюк, доцент кафедри агроінженерії та транспортних технологій,
в.о. декана факультету інженерії та енергетики.
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook