Обговорення з наставником правил поведінки в начальному закладі

17 березня 2023 року
 Актуальними питаннями в обговоренні були: продовження занять в офлайн і онлайн режимі, поточний стан успішності здобувачів вищої освіти, відвідування ними занять та правила поведінки під час повітряної тривоги.
  
 
 
Під час зустрічі Аліна Василівна поцікавилася станом здоров’я студентів та готовністю кожного відвідувати заняття в режимі офлайн та онлайн. Наголосила на правилах поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та провела інструкцію з дотримання правил поведінки в умовах воєнного стану в Україні та протиепідемічних заходів під час організації освітнього процесу в НУБіП України https://nubip.edu.ua/node/122742.
 
 
 Також студентів було ознайомлено з наказом ректора університету № 207 від 14.03.2023 року щодо заборони та запобігання тютюнопаління в університеті з метою формування навичок здорового способу життя й запобігання тютюнової залежності серед молоді.
Зустріч здобувачів вищої освіти з наставником відбулася в дружній атмосфері. Студенти активно долучались до розмови та обговорення актуальних питань. Наприкінці зустрічі Аліна Троян звернула увагу на необхідності піклуватися про себе, про своє здоров'я та психологічний стан, не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та подякувала студентам за зустріч й побажала мирного неба над головою.
Наталя Драгнєва,

доцент кафедри менеджменту ім проф. Й.С. Завадського 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook