Чергова зустріч зі здобувачами вищої освіти

24 січня 2023 року

 Наставники академічних груп кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського постійно тримають тісний зв'язок зі своїми підопічними студентами, організовують та проводять зустрічі як під час навчального процесу, так і у період канікул. Актуальних питань для обговорення завжди багато.

23 січня 2023 року в online режимі відбулася чергова зустріч студентів освітньої програми "Менеджмент організацій і адміністрування" факультету аграрного менеджменту з наставником – доцентом кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Аліною Троян.
Під час зустрічі було підведено підсумки щодо результатів екзаменаційної сесії у першому семестрі 2022/2023 н. р.
Аліна Троян приділила окрему увагу графіку освітнього процесу у другому семестрі 2022/2023 н. р. для студентів денної форми навчання.
 
 
Розклад початку та закінчення навчальних занять (пар)
 
Зустріч студентів з наставником відбулася в дружній атмосфері, здобувачі вищої освіти активно долучались до розмови та обговорення важливих питань. Наставник поцікавилась станом здоровя та психологічним станом студентів. 
У ході зустрічі було обговорено ряд важливих питань, зокрема щодо особливостей написання магістерських кваліфікаційної роботи та термінів її виконання. 
На завершення зустрічей наставник академічної групи побажала здобувачам вищої освіти щасливого навчального року під мирним українським небом, перемоги та здобуття нових знань й практичних вмінь у процесі навчання в Університеті.

 Оксана Гавриш,
доцент кафедри менеджменту ім.проф.Й.С. Завадський
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook