Кафедра теорії та історії держави і права продовжує впроваджувати ігрові методи навчання

13 жовтня 2023 року

Сьогодні педагогічна спільнота все більше звертає увагу на впровадженні у навчальний процес нетрадиційних методів навчання. Кафедра теорії та історії держави і права не відстає від загальносвітових тенденцій. Так, для засвоєння студентами ННІ лісового і садово-паркового господарства та факультету землевпорядкування знань про умови обміну та повернення товарів належної якості в рамках теми «Правова культура особи при укладенні цивільно-правових договорів» (навчальна дисципліна «Правова культура особистості») викладачка кафедри Анна Мельник провела навчальну гру «Обміночка».

 

Правила гри наступні: студент обирає картку, на якій зазначено вид товару, час купівлі і причину його повернення, оголошує цю інформацію решті групи та пропонує відповідь, чи підлягає цей товар поверненню назад в магазин. Інші студенти висловлюють свою думку з цього ж питання, надають свої пропозиції та заперечення. Дії повторюються іншими студентами, допоки картки є в наявності.

 

Для фіксації результатів перед початком гри студенти пройшли тест на 10 запитань з застосуванням Гугл-форм. Різні групи на початку дослідження показували схожі результати – середній бал 5-6 з 10. В кінці заняття студенти мали пройти ще одне аналогічне тестування (з іншими питаннями), і середній бал в цьому випадку піднімався до 9 з 10. Дослідження було проведено на трьох різних групах, результати тотожні.

 

Тож, як показує досвід викладачів кафедри теорії та історії держави і права, вплив гейміфікації на вироблення загальних і спеціальних компетентностей здобувачів вищої освіти, а відтак і на досягнення програмних результаті особливо з навчальних дисциплін непрофесійного спрямування, є вагомим.

 

Кафедра теорії та історії держави і права

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook