Якість освітнього процесу в університеті на контролі: на п’яти факультетах тривають навчальні практики

29 серпня 2023 року
  З 14 серпня до навчання приступили першокурсники, а ось магістри другого року навчання приступили до виробничих практик.

 

 

  Хочеться відмітити, наскільки велику роботу провели деканати факультетів, дирекції навчально-наукових інститутів та керівники практик. Адже тепер до традиційних вимог щодо місця проходження практики, які полягають у виборі господарства чи фірми, підбору гарного фахівця, у якого наші студенти зможуть навчитися виробничого досвіду, додався фактор безпеки. Вірніше, він став центральним.
  Великої уваги заслуговує підготовчий етап перед початком практики, який передбачав перевірку баз практик щодо віддаленості від зон бойових дій та територій, де відбувались бойові дії, проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідно до існуючих небезпек, отримання індивідуальних завдань від керівників практики та встановлення взаємозв’язку між керівником практики, деканатом факультету та студентом на період практичного навчання.
  Першими на практики поїхали магістри факультетів інформаційних технологій, конструювання та дизайну, механіко-технологічного. Згодом – майбутні аграрні менеджери та гуманітарії.

 

  Зокрема, студенти, які опановують спеціальність «Соціальна робота» вирушили на 6 тижнів працювати у реабілітаційних установах. Самі розумієте, напрям зараз надактуальний. Так само, як і психологи. Як от у майбутніх управлінців, які вивчають роботу провідних ЗВО України, установ та організацій.

  Власне, такі практики вкотре підтверджують старий принцип – краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Можна лише додати, що ще краще хоча б раз зробити самому, ніж десять разів побачити. Саме таку можливість – спробувати свій фах «на дотик» – ми і даємо кожному нашому студенту під час практичної підготовки.


Олег Бачинський,
заступник начальника навчального відділу
з практичного навчання студентів

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook