Особливий день – початок нового навчального року!

15 серпня 2023 року

 14 серпня 2023 року закарбується в пам’яті першокурсників як особливий день – початок нового навчального року, адже із його стартом відкривається насичений подіями, цікавий шлях до нових знань та самостійного життя. Захід розпочався виконанням усіма присутніми Державного Гімну України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв. Навіть в умовах війни навчання триває, а це означає, що здобуття якісної освіти дає нам розуміння того, що ми боронимо, та можливості для відбудови України після Перемоги.

Традиційно із вітальним словом до першокурсників звернувся декан факультету аграрного менеджменту Анатолій Дмитрович Остапчук, зазначивши, що для студентів університету на високому рівні організовано освітній процес, передбачені навчальні та виробничі практики на вітчизняних підприємствах, а також за кордоном, навчання на військовій кафедрі, активне спортивне та культурно-масове життя; постійно проводяться зустрічі з представниками бізнесу, роботодавцями, гостьові лекції іноземних колег. До вітального слова долучилися також завідувачі кафедр факультету. Виступаючі побажали студентам успіхів у навчанні, досягненні цілей, отриманні нових теоретичних та практичних знань, яскравих та незабутніх студентських років та мирного неба.
   
 
Під час заходу першокурсники урочисто зачитали Присягу студента НУБіП України та присягли виконувати всі зазначені пункти упродовж навчання в університеті.
Після офіційної частини наставником 4 групи першого курсу Мар’яною Добрівською було проведено зустріч із групою, де всі бажаючі мали можливість поставити запитання щодо організації навчального процесу, а також поділитися своїми першими враженнями. Отже, вітаємо студентів із початком нового навчального року! Мирного неба, наснаги, творчих успіхів, натхненної праці! Нехай цей навчальний рік буде сповнений цікавими відкриттями та звершеннями!
 
 
Аліна Троян,
доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook