Владислава Дьякова та Димитрій Бурдюг, з перспективою обирають спеціальність 229 «Громадське здоровʼя» в НУБіП України

17 липня 2023 року

  УСВІДОМЛЕНИЙ ВИБІР ПРОФЕСІЇ ЯК ЗАПОРУКА ЖИТТЄВОГО УСПІХУ

Вибір майбутньої професії – важливий етап в житті абітурієнтів, адже кожен із них хоче, щоби робота відповідала інтересам та можливостям, приносила насолоду і гідно оплачувалася.

Влітку всі випускники замислюються: як наблизитися до своєї мрії? Мрії стають реальністю, коли думки перетворюються в дії. В цьому переконані майбутні студенти спеціальності 229 «Громадське здоровʼя» Владислава Дьякова та Димитрій Бурдюг. 

     — Вітаю.  Розкажіть про себе.

 Мої вітання! Я Владислава Дьякова, мені 16 років, випускниця Словечанського ліцею, що на Житомирщині. Дуже хочу здобути вищу освіту вже тут, у Києві, на найкращому факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК.

– Мене звати Димитрій. Я випуск Згурівського професійного ліцею Київської області, планую навчатись на факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК, на спеціальності 229 «Громадське здоровʼя». 

       — Як з'явилась ідея вступити до НУБіП України?

Владислава:

– Вибираючи заклад вищої освіти, я звертала увагу на відгуки та рейтинг. Наскільки мені відомо, НУБіП – один з найпотужніших вузів країни, і входить до десятки найкращих університетів України, а Київ – це місто, яке мені дуже подобається. Тому мій вибір очевидний.

Димитрій:

– Я вважаю, що професією сьогодення – фахівець з громадського здоров’я, є однією з найбільш актуальних професій в умовах реформування галузі охорони здоров’я та створення сприятливих умов для зміцнення та збереження здоров’я населення як найвищої соціальної цінності.

Обрав НУБіП України – бо він є найкращим в Україні і одним з найвідоміших українських університетів в Європі.  Університет захоплює своєю історією, традиціями, а найголовніше він дає велику кількість можливостей для розвитку і самореалізації. 

      — Звідки дізналися про факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК НУБіП України?

 Владислава:

–  Я подолала досить цікавий шлях: протягом року я слідкувала за інформацію про НУБіП на офіційному сайті університету. Переглядала коментарі випускників, спілкувалася зі знайомими, які вчилися в університеті, вивчала різні спеціальності.   

Громадське здоров’я,  як спеціальність та галузь практичної наукової діяльності для України є новими.

Для мене громадське здоров’я - важливий фах, який спрямований на забезпечення життєдіяльності суспільства в умовах сучасної екологічної ситуації. Професія надзвичайно перспективна та ґрунтується на новітніх досягненнях світової медицини.

Враховуючи що цей заклад вищої освіти, один з найкращих в області підготовки фахівців з омріяної спеціальності та обміркувавши це з моєю бабусею, я зрозуміла, що Національний університет біоресурсів і природокористування України  – найкращий варіант продовження мого шляху до мети. 

Димитрій:

– Дізнався про НУБіП України з офіційного сайту, гарні відгуки про університет отримав від знайомих, які вже навчалися в університеті та успішно реалізували себе у професійній діяльності. 

 — Якими є Ваші очікування від навчання та студентського життя? 

Владислава:

– У моїх очах палає бажання підкорювати нові вершини, досягати успіхів у новому навчальному році та в новому для мене навчальному закладі. Хочу відчути атмосферу університету, брати участь у всіх заходах університету, особливо творчих. Я люблю креатив і знаю, що в університеті є сфери, де його можна проявити.

Я впевнена, що отримаю незабутні студенські роки, нових друзів. І крім того, навчання формує подальший житт'євий шлях, професійну діяльність  та впливає на якість самого життя в перспективі. 

Димитрій:

– Я дуже хочу отримати гідну професію, завести нових друзів, цікаво проводити час. Я очікую, що навчання у вашому закладі дасть мені можливість зміцнити свою теоретичну базу знань, яку я зможу пізніше використати в практичних умовах. Завдяки ній я зможу стати справжнім фахівцем своєї справи. 

 — Дорогі наші абітурієнти, на сьогодні  впевнено скажу: НУБіП України - це не просто навчальний заклад, це, справді, альма-матер, де працюють і викладають найкращі з найкращих, де студенство це активна, мудра, творча молодь, де перед кожним відкриваються нові можливості та перспективи. Щиро дякую за розмову та бажаю Вам натхнення у насиченому студентському житті під мирним та безхмарним небом у вільній Україні!

Розмову вела:
Валентина Ісраелян
доцент кафедри технології м'ясних,
рибних та морепродуктів

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook