Здобувачі вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» успішно захистили бакалаврські кваліфікаційні роботи

15 червня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

13.06.2023 відбувся захист бакалаврських кваліфікаційних робіт студентами четвертого курсу першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування».

Екзаменаційна комісія працювала в складі: голова – Людмила ПЕТРИШИН, доцент кафедри обліку, аналізу, доктор економічних наук, доцент, і контролю Львівського національного університету імені Івана Франка; члени – Петро СУК, професор кафедри обліку і оподаткування, доктор економічних наук, професор; Вікторія НОВОДВОРСЬКА, доцент кафедри обліку і оподаткування, кандидат економічних наук, доцент; Наталія ЦАРУК, в.о. завідувача кафедри обліку і оподаткування, кандидат економічних наук, доцент; секретар – Анна МИХАЙЛЕНКО, асистент кафедри обліку і оподаткування.

Представлені бакалаврські роботи присвячені актуальним темам та виконані на відповідному рівні. Усі студенти успішно захистили свої роботи. Екзаменаційна комісія відзначила роботи Людмили НЕЩЕРЕТ "Бухгалтерський облік і аудит розрахунків з оплати праці" та Романа РАГУЛІНА "Бухгалтерський облік і аудит операцій з покупцями та замовниками"

Голова екзаменаційної комісії Людмила ПЕТРИШИН, привітала здобувачів з отриманням кваліфікації бакалавра обліку і оподаткування, а завідувач кафедри обліку і оподаткування Наталія ЦАРУК побажала випускникам успішної кар'єри при мирному небі і запросила їх продовжити своє навчання в магістратурі в нашому навчальному закладі.

Наталія Царук, в.о. завідувача
кафедри обліку і оподаткування
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook