Навчальні та виробничі практики на факультеті інформаційних технологій розпочато з інструктажу з охорони праці та безпеки життєдіяльності

15 червня 2023 року
  12 червня на факультеті інформаційних технологій розпочалися навчальні практики для студентів 1-2 курсів спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення», 122 «Комп’ютерні науки», 123 «Комп’ютерна інженерія», 125 «Кібербезпека», 126 «Інформаційні системи і технології» та 051 «Економіка» освітніх програм «Економічна кібернетика» та «Цифрова економіка» та 3-4 курсів ОС «Бакалавр» та 1 р.н. ОС «Магістр» виробничі практики відповідно до затвердженого графіку проведення навчальних практик студентів.

  Обов'язковою складовою практичного навчання є інструктаж з охорони праці.
  На виконання наказів ректора від 30.05.2023 р. №550 та 24.01.2023 р. №40, з метою формування безпечних умов проведення практичного навчання студентів бакалаврату i магістратури НУБіП України у 2 семестрі 2022-2023 навчального року та відповідно до Розпорядження від 31.05.2023 №12 на факультеті був проведений такий захід.

  Зі вступним словом до студентів звернулась заступник декана факультету з навчальної роботи Наталія Клименко, яка наголосила на важливості дотримання кожним учасником освітнього процесу, як студентами так і керівниками практик, правил як особистої безпеки та і на робочому місці в такий непростий для країни час.

  Віктор Ревенко, доцент кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві провів інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності, який звернув увагу на заходи безпеки, яких варто дотримуватись незалежно від формату проведення практики, онлайн чи офлайн.

  Під час інструктажу детально обговорювали питання поводження з вибухонебезпечними предметами та речовинами, що призводять до самозаймання, надання першої медичної допомоги при різних випадках ураження. Особливу увагу було акцентовано на небезпеці, яка виникає у зв’язку з військовими діями на території нашої держави, а також правилах поведінки в таких ситуаціях.

  За результатами проходження інструктажу студенти заповнили та надіслали на електронний курс лист-підтвердження, який дасть їм доступ до подальшого проходження практики.

Продуктивного та мирного початку навчальних та виробничих практик!

 

Валентина Корольчук,
заступник декана факультету
інформаційних технологій

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook