Обізнаний – значить озброєний: у Бережанському фаховому коледжі пройшли навчальні тренування евакуації під час пожежі

15 червня 2023 року
  13 червня з метою практичного тренування здобувачів освіти і працівників коледжу відповідно до вимог розділу VII «Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України», затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016 р. № 974, наказами ректора НУБІП України «Про практичні тренування працівників та студентів закладів і установ у разі виникнення пожежі» від 28.07.2021 р. № 807 та «Про посилення протипожежної безпеки на об’єктах НУБіП України» від 28.07.2021 проведено спеціальне об’єктове тренування з пожежної безпеки.

  Провели тренування рятувальники другого державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України із залученням оперативних служб. Під час пожежно-тактичного навчання увага рятувальників зосереджувалася на:

  • практичному опрацюванні Порядку дій у разі виникнення пожежі на об’єктах та територіях, визначених розділом VII «Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України»;
  • практичному тренуванні працівників у випадку виникнення пожежі відповідно до методичних рекомендацій щодо організації та проведення протипожежних тренувань на об’єктах НУБіП України.

  За задумом навчань пожежа виникла на 1 поверсі навчального корпусу. На місце події прибули рятувальники 7 та 18 державних пожежно-рятувальних частин. Увійшовши всередину, виявили умовного потерпілого, винесли його на свіже повітря та передали на огляд медикам. За допомогою автодрабини провели евакуацію з вікна 3 поверху будівлі, а також ліквідували умовну пожежу на площі 100 м2.

  Під час проведення тренувань насамперед опрацьовувались злагодженість в роботі керівного складу, працівників закладу і здобувачів освіти та їх евакуація при виникненні пожежі.

Шановні співробітники та студенти! Будьте обережні та уважні на робочих місцях з різними приладами, від яких може виникнути пожежа! Бережіть себе!
 


Петро ЖОВНИЧ,
заступник директора
з адміністративно-господарської роботи

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook