НУБіП – 125 років! Студмістечко вітає рідний університет!

24 травня 2023 року
  26 травня виповнюється 125 років від дня заснування Національного університету біоресурсів і природокористування України. Вищий навчальний заклад, який декілька десятиліть поспіль залишається передовим по рівню надання освітніх послуг та всебічного розвитку студента, як гідного громадянина вільної держави.

  Завдяки постійній підтримці ректора університету, професора, академіка Станіслава Ніколаєнка та членів ректорату – кампус, на даному етапі розвитку є важливим елементом виховного процесу і загалом посідає важливу роль у формуванні особистості студентів, які в подальшому стануть висококваліфікованими фахівцями.
  Як прийнято в українців, добрі господарі ретельно готуються до свят або прийому гостей, тож у кампусі активно тривала підготовка до святкувань, що приурочені 125-річчю університету. Дирекція студентського містечка не стала винятком, а навпаки вирішила скреативити та власноруч спроектувати і вмонтувати до всім відомої експозиції «Я ЛЮБЛЮ НУБіП» цифри «125», які нагадуватимуть студентам про визначну дату в житті університету. Цьогоріч родзинкою стане те, що у вечірній час експозиція сяятиме та створюватиме атмосферу свята студентам, співробітникам і гостям університету.

  Гуртожиток №1 причепурив клумбу перед гуртожитком, мешканці насадили нових декоративних кущів та рослин, вирівняли газон, посіяли траву. Власними зусиллями заступника завідувача гуртожитку №2 виготовлена та встановлена альтанка, що в теплу пору слугуватиме місцем для душевних розмов і веселощів. Гуртожиток №4 здивував виконанням ландшафтного проєкту у вигляді клумби «НУБіП-125». Гуртожитки № 5, 6, 7, що розташовані по вулиці Юлії Здановської можуть похвалитись естетикою прилеглої території, яка милуватиме око не лише у святковий період, а й повсякчас. У ході підготовки до дня народження університету, гуртожитки № 8, 9, 11 оновили клумби, додавши нових елементів. Біля гуртожитку №10 завершують роботи з встановленням доріжки, озелененням, облаштуванням нової зони для відпочинку мешканців, яка зовсім скоро додасть особливого виду прилеглої території гуртожитку.

  Студентське містечко постійно вдосконалюється, адже з року в рік контингент мешканців збільшується, тому планів та завдань є дуже багато. Невпинно працюємо над покрашенням соціально-побутових умов проживання в гуртожитках. Кількість відремонтованих кімнат вже переважає відсоток без ремонту. Звертаємо велику увагу і на морально-етичний стан студентів. Організація дружніх зустрічей з керівництвом університету, проведення виховних бесід тощо.
  Спортивні змагання з волейболу та доджболу стало першим масовим заходом у студмістечку після повномасштабного вторгнення. Пишаємось, що саме напередодні дня народження alma mater ми зуміли подарувати мешканцям гуртожитків відчуття радості, щастя від зустрічі з друзями та живим спілкуванням.

  Коли почалась пандемія, зібравшись, ми зуміли забезпечити достатню кількість засобів індивідуального захисту, удосконалили ізолятори, ввели масковий режим в гуртожитках тощо. Коли ж війна увірвалась в наше життя, якби не було страшно, ми працювали, за короткий час підготували укриття, допомагали мешканцям, яким не було куди повертатись.

  Незважаючи на усі перешкоди, студентське містечко продовжує функціонувати і пристосовуватись під реалії сьогодення. Завдячуючи ректору Станіславу Ніколаєнку, ми один за одним долаємо усі виклики долі, адже наша сила в єдності! Одна родина НУБіП, що в скрутну хвилину завжди підтримає і підставить вірне, надійне плече. Разом – ми сила.

  Дякуємо Збройним силам України за можливість навчатися, розвиватися і спокійно спати. Безмежно вдячні кожному, хто бореться за нашу свободу та незалежність.

Разом – до перемоги!
Віват університет!

 

Сергій Стецюк,
директор студентського містечка

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook