Завершення курсу «Мистецтво лідерства та публічних виступів»

24 травня 2023 року
  Минулого тижня в стінах нашого університету завершився курс, орієнтований на опанування лідерських якостей, покращення комунікативних навичок у публічних виступах та ораторських промов, а також курс був націлений на роботу зі власними страхами та можливостями побороти їх на людних конференціях, масштабних заходах тощо. 
  Даний Курс складався з 8 занять, що проходили в змішаному форматі лекцій та семінарів. Участь в заході, організованому Сенатом студентської організації за підтримки деканату гуманітарно-педагогічного факультету, приймали понад 30 студентів з різних факультетів, кафедр та спеціальностей.
  Мета курсу: надати практичних навичок та необхідних знань з комунікації, лідерства та ораторства; прокачати впевненість в собі та навчитися тримати себе в руках, опановуючи переживання перед великою публікою слухачів і глядачів.
 
  У четвер, 18 травня, відбулась завершальна зустріч учасників курсу, на якій кожного було нагороджено офіційними сертифікатами НУБіП України.
 
  Також переможців курсу вітали декан гуманітарно-педагогічного факультету Інна САВИЦЬКА, проректор з науково-педагогічної роботи Василь ШИНКАРУК та директор навчально-наукового центру виховної роботи і соціального розвитку Сергій МИХНЮК, які особисто вручали сертифікати випускникам курсу.
  У своїх привітаннях вони побажали студентам бути лідерами по життю, тримати задану курсом впевненість в собі та своїх промовах, ніколи не зупинятись та в жодному разі не боятися, а навіть регулярно переборювати власні страхи та побоювання в комунікаціях зі сторонніми і незнайомими людьми на публічних виступах.
  А також побажали бути активними в роботі та по життю і нізащо не зупинятись на шляху до своєї омріяної, бажаної мети, не опускаючи руки, що б не трапилось!
 
 
Пресслужба Сенату студентської організації НУБіП України,
Качурина Марія,
 копірайтерка

    

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook