Вітаємо юних науковців Бережанського фахового коледжу – переможців ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

23 травня 2023 року
  Вже стає традицією підводити підсумки навчального року нагородженням кращих студентів коледжу в спорті, навчанні, мистецтві та науці.

  Цьогоріч наші здобувачі освіти плідно працювали і отримали чотири призові місця в ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Ці нагороди – результат їх наукового пошуку, творчої праці та наполегливості. Можливо, збоку робота в секції робототехніки виглядає якоюсь забавкою, несерйозним заняттям. Мовляв, складають якісь «машинки», для чогось їх програмують, одним словом – «марнують час».
  Можливо... але нещодавно весь інформаційний простір заполонила інформація з Тернополя про те, що наслідки жорстокого ворожого обстрілу складських приміщень в обласному центрі гасив робот-пожежник. Чиясь дитяча мрія про розумного робота-помічника, втілена в пристрої, врятувала не одне життя. І саме тому, незважаючи на війну, ми, Українці, продовжуємо дивувати світ своїм звитяжним рухом до перемоги, до життя кращого і прогресивного. Ми найкращі у світі з використання дронів, роботів, систем штучного інтелекту. Наші студенти своїми дослідницькими проєктами, можливо, ще по-дитячому не зовсім досконалими доводять те, що ми впевнено крокуємо в Індустрію 4.0.

  Від імені адміністрації та всього колективу коледжу щиро вітаємо наших призерів обласного конкурсу-захисту наукових робіт МАН України, студентів 1 курсу:

  • Болцарівського Сергія, Сєданова Артура (ІІ та ІІІ місце – секції авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніки);
  • Михайлевича Романа (ІІІ місце – секції навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність);
  • Новіцького Дениса (ІІІ місце – секції системи та технології штучного інтелекту).

     Зичимо їм подальшого зростання, творчого натхнення та реалізації усіх задуманих планів та проєктів!


Сергій ШТОГРИН,
керівник секції робототехніки

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook