Джерела натхнення студентів гуманітарно-педагогічного факультету
У рамках виховних заходів до 125 річниці НУБіП студенти групи 2 курсу спеціальності «Філологія (Німецька мова)» разом із куратором Наталією Ольховською пізнають себе і рідний університет, долучаючись до інтелектуальних заходів, гортаючи сторінки історії університету та прогулюючись мальовничими стежками ботанічного саду.
Весняний, квітучий, унікальний ботанічний сад не лише дарує приємні враження, а й надихає творити, радіти, навчатися. Гуляючи алеями, ми наче поринаємо в таємний світ різноманітних рослин, кольорів та ароматів, що викликає відчуття захоплення та дива. Прогулянка була релаксуючою, а також дозволила нам збагатити знання про рослинний світ та помилуватися унікальними скульптурами. Студенти вважають, що рідкісні види рослин, що зростають в саду, є важливими для дослідження та використання в різних галузях науки, такихяк біологія, фармацевтика й агрономія, та є наочністюдля студентів нашого університету. Облаштовані для навчання відкриті аудиторії – це щось неймовірне! Навіть нам захотілося присісти і потренуватися в знаннях цих рослин німецькою мовою!
Також наша група взяла активну участь у змаганні між спеціальностями ГПФ «Хто рулить!», акцент цього якого був зорієнтований на знанні України. Нам було дуже цікаво брати участь в конкурсах та виконувати веселі завдання. Цей захід подарував нам незабутні враження та можливість продемонструвати свої знання культури нашої країни, а також підвищити свої креативні здібності та навички. Окрім того, ми отримали гарну нагоду познайомитися зі студентами з інших груп.
Ми відкрилидля себе таємничі сторінкиісторії, коли відвідали 11 травня 2023 року Музей історії НУБіП, який знаходиться в третьому корпусі. Було неймовірно цікаво дізнатися все від самого початку про рідний університет, поринувши в історію його створення, становлення та розвитку корпусів, факультетів, спеціальностей, і звісно ж закарбувати в пам’яті видатних науковців та героїчних студентів часів воїн, які випали на долю України. Нашим путівником в ознайомленні з хронологією розвитку НУБіП України стала досвідчена та захоплена своєю справою фахівець музею Тетяна Чумак. Дуже доречно в музеї представлена цитата Олександра Довженка «Найбільший прояв геніальності – в засіяній ниві», вона дуже символічно описує та передає атмосферу університету. Також, незвичайним було довідатися про Святе місце Києва – Голосіїв. Виявилось, що існують різні версії, щодо трактування назви Голосіївського району, в якому розташовано наш університетський кампус.
Ми дуже радимо відвідати цей музей не лише студентам, а й усім, хто цікавиться історією Києва та України. Адже надзвичайно важливо знати історію своєї країни, бо це великий скарб в житті кожної людини. Дуже важливо розуміти, де ми навчаємося, які відомі люди тут працювали, писали історію та стали прикладом для багатьох поколінь студентів, і нині надихають нас на навчання, наукові розвідки. Нам дійсно є чим пишатися в нашому рідному університеті та ненці Україні!
Наша група вітає НУБіП із 125-річчям і висловлює велику подяку керівництву університету та гуманітарно-педагогічного факультету за те, що ми маємо можливість навчатися в потужному університеті з дуже цікавою історією, колосальними науковими здобутками та сучасною навчальною базою, що викликає неабияку повагу. Зичимо рідному НУБіП багато років процвітання!!!
Анастасія Пушенко,
студентка групи ФілН 21001
Наталія Ольховська,
куратор групи