День професійного вибору: відкриті двері до майбутнього разом з Ірпінським фаховим коледжем НУБіП України

9 травня 2023 року
  День відкритих дверей стає першим кроком для випускників шкіл, який краще орієнтує у правильному виборі професії, а також чудова нагода показати абітурієнтам можливості, досягнення та успіхи коледжу. Вибір майбутньої професії – відповідальна справа для випускників. Деякі школярі вже твердо знають ким хочуть стати, інші ще не визначились, тому і відкривають двері закладів освіти, щоб визначитись з вибором спеціальності.

  Більше дізнатися про якісну фахову передвищу освіту в Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України, спеціальності, за якими можна здобути освіту в закладі, та актуальну інформацію про правила прийому мали змогу школярі під час Дня відкритих дверей, який відбувся сьогодні, 6 травня. Незважаючи на складні умови, в яких перебуває зараз наша країна, на День відкритих дверей завітало чимало потенційних вступників та їх батьків.

  Зустріч майбутніх абітурієнтів розпочалася в ошатному фойє коледжу, де гостей зустрічали адміністрація, викладачі та студенти. Єдиною згуртованою командою, педагогічний колектив працював з майбутніми студентами. Після реєстрації учасників заходу розпочалося знайомство з закладом освіти.

  

  Для майбутніх вступників завідувачі відділень Тетяна Семененко та Наталія Лісовська провели цікаву екскурсію затишними аудиторіями та лабораторіями, продемонстрували матеріально-технічну базу. Голови циклових комісій, викладачі особисто зустріли екскурсійні групи й ознайомили потенційних студентів з роботою цих структурних підрозділів.

 

  Кожна спеціальність була яскраво представлена, переваги та особливості були детально розкриті та продемонстровані в презентаціях, окрім ознайомлення зі спеціальностями та освітніми програмами, на вступників чекали вікторини, інтелектуально-розважальні ігри, майстер-класи.

  Кожна циклова комісія намагалася якомога найяскравіше представити абітурієнтам спеціальності коледжу. Так, циклова комісія фінансово-економічних та облікових дисциплін ознайомила гостей з освітньо-професійними програмами «Економіка», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» та з використанням інтерактивного сервісу Kahoot провела економічну вікторину «Цікаво про гроші», під час якої гості продемонстрували свої знання з фінансової грамотності.

 

  Викладачі циклової комісії маркетингу, торгівлі та харчових технологій в цікавій формі презентували свої спеціальності. Кожна презентація спеціальності мала свою «родзинку». Майстер-клас для школярів «Брускета: мистецтво гастрономії» в навчальній лабораторії «Технології виробництва кулінарної продукції» провела Марина Мироненко, це дало відмінну можливість майбутнім абітурієнтам познайомитися зі спеціальністю Харчові технології та спробувати власними руками приготувати незвичні кулінарні вироби, і, зрештою, їх дегустації. 

  

 

 

  В навчальній лабораторії «Дослідження якості товарів» Валентиною Вдович було проведено майстер-клас «Як обрати якісне морозиво», учасники майстер-класу, ознайомившись з стандартами на морозиво, та проаналізувавши їх основні відмінності, дійшли висновку, що варто купувати морозиво на якому зазначено ДСТУ 4733, адже воно виготовлене виключно з молока і продуктів його переробки.

 

  Увагу майбутніх вступників привернув також інформаційний маркетинг-бокс, пізнавальний квіз «Подорож у світ маркетингу» з використанням інтерактивного сервісу Kahoot! від викладачів Ірина Вінник та Андрій Сиротенко, які презентували спеціальність «Маркетинг».

  

  Про переваги навчання за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерна інженерія» майбутні абітурієнти дізналися від викладачів циклової комісії фундаментальних дисциплін та комп’ютерних технологій.

 

  У навчальній лабораторії електрорадіовимірювання студенти представили школярам розроблені під час навчальних практик пристрої – стрічку на платформі Arduino та радар, а також котушку Тесла і готові пристрої й тестери, які студенти використовують під час виконання навчальних проєктів тощо. Також абітурієнти мали змогу побачити як працює 3D принтер та взяти участь у майстер-класі «Технічне обслуговування комп’ютерної техніки».

 

  

  Гості коледжу на власні очі переконались, що у коледжі – потужна та сучасна матеріально-технічна база: сучасні комп’ютерні класи, сучасні лабораторії, потужна спортивна база, гуртожиток, актова зала, класи вокалу, хореографії – є все для потреб студентів.

  Перейшовши до конференц-зали, учасники заходу зустрілися з адміністрацією коледжу та відповідальним секретарем.

  Перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступив директор коледжу Дмитро Костюк, який привітав усіх присутніх та подякував гостям за виявлений інтерес до коледжу, зробив короткий екскурс з його історії та сьогодення. Дмитро Андрійович презентував Ірпінський фаховий коледж НУБіП України його структуру, перелік спеціальностей, особливості освітньої, наукової, міжнародної діяльності, можливості для всебічного розвитку студентів, умови проживання у студентському гуртожитку, спортивних гуртках, зупинивсь на перевагах навчання в закладі освіти тощо. Також директор подякував всім учасникам за увагу, активність до організованого заходу. У своїй промові директор коледжу зазначив, що коледж є багаторічним визнаним лідером освітянської галузі, тож навіть в умовах воєнного стану, ми не зупиняємось на досягнутому. Заклад впевнено розвивається відповідно до вимог часу та отримує відмінну оцінку своєї роботи в перемогах наших студентів, затребуваності випускників коледжу на ринку праці. Тож вибір нашого закладу освіти – це найкращий шлях для здобуття цікавої та високооплачуваної спеціальності!

  

  Також Дмитро Андрійович, зазначив, що Ірпінський фаховий коледж входить до структури Національного університету біоресурсів та природокористування України, окреслив перспективи навчання випускників коледжу у базовому університеті.

  Інформацію присутнім на заході щодо вступу до коледжу надала відповідальний секретар приймальної комісії Оксана Погоріла. Вона зупинилася на особливостях вступної кампанії 2023 року, акцентувала увагу гостей на строках прийому заяв та документів, порядку подання електронних заяв та документів, із можливими варіантами проведення співбесід з української мови і математики.

 

  Іванівна наголосила, що приймальна комісія готова допомогти у будь-яких питаннях реєстрації чи подачі заяв, для отримання індивідуальних консультацій та практичної допомоги, порадила майбутнім вступникам та їхнім батькам звертатися до приймальної комісії коледжу, на базі якої буде працювати консультаційний центр для надання допомоги вступникам щодо створення електронних кабінетів та розміщення в них необхідних документів. Також звернула увагу, що з детальною інформацією про умови прийому можна ознайомитися на офіційному сайті коледжу в розділі «Вступнику».

  З роботою студентської ради коледжу ознайомила її голова Ангеліна Міколенко, яка досить цікаво й змістовно розповіла про напрями роботи органу студентського самоврядування, безліч заходів, організаторами й учасниками яких є студенти коледжу. Із великим задоволенням гості слухали про успіхи студентів у культурно-масовій роботі, спортивній та громадській діяльності, про можливість усіх бажаючих реалізувати свої таланти в спортивних секціях або гуртках художньої самодіяльності.

 

  Майбутні вступники отримували максимум уваги й щирості, дізнавалися багато необхідної інформації, щоб не помилитися у виборі свого майбутнього й правильно сформувати дорожню карту свого вступу до закладу фахової передвищої освіти. Наші гості змогли відчути особливу атмосферу Ірпінського фахового коледжу НУБіП України. Атмосферу, в якій приємно перебувати, хочеться навчатися, розвиватися, зростати професійно і в яку тягне повертатися знову.

  Надавши вступникам вичерпну інформацію щодо навчання у коледжі, сподіваємося, що вони зможуть остаточно переконатися у своєму виборі та в подальшому будуватимуть своє успішне професійне майбутнє разом з Ірпінським фаховим коледжем НУБіП України!

 

Оксана Погоріла,

відповідальний секретар приймальної комісії

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook