ВИЇЗДНЕ ЗАНЯТТЯ НА ПОЛІ ННВП

5 травня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

4.05.23 на навчально науково-виробничому підрозділі ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» відбулось заняття на виробництві з дисципліни «Сільськогосподарські машини», зі студентами спеціальності «Агроінженерія», проводив доцент Анатолій Мороз.

На заняття були запрошені: директор інституту Василь Лукач, в.о. декана факультету інженерії та енергетики Володимир Василюк та в.о. завідувача кафедри агроінженерії Микола Ікальчик.

Одночасно на цьому ж полі проводив заняття завідувач лабораторії рослинництва Ілля Царук зі студентами спеціальності «Агрономія», отже вийшло бінарне заняття.

Керівник інституту познайомив студентів з технологією посіву кукурудзи на зерно, вимогами до насіння, нормами висіву, гібридами насіння кукурудзи і т.д.

Студентам був продемонстрований комплекс для посіву кукурудзи, а саме: трактор МТЗ-892, 8-рядна американська сівалка точного висіву Kinze-3000 механічна, навантажувач мінеральних добрив фірми KUHN.

Доцент Анатолій Мороз ознайомив студентів з особливостями конструкції сівалки, зокрема пальчикового висівного апарату наголосив, що налаштування висівного апарату в залежності від калібрування посівного матеріалу (дрібна, середня, велика) відбувається за допомогою заміни пальчиків.

Студенти з цікавістю слухали викладачів, задавали запитання і отримували грунтовні відповіді, зокрема і від завідувача лабораторії Іллі Царука.

Були розглянуті питання економічного характеру, одне з них, як програмується урожайність від кількості висіяних мінеральних добрив.

У процесі заняття була проведена дискусія між студентами спеціальностей «Агроінженерія» та «Агрономія».

Студенти залишились задоволені і виявили побажання щодо необхідності проведення аналогічних занять по інших технологічних процесах, а також з інших дисциплін.

Микола Ікальчик, доцент,
в.о. завідувача кафедри агроінженерії
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook