Стратегічна сесія: ССО навчається працювати у команді

17 березня 2023 року
  Студентство Національного університету біоресурсів і природокористування України – це активна і творча сучасна молодь, яка щодня доводить, що ця активність – і в навчанні, і у праці, і в допомозі ЗСУ, і у відпочинку. Прикладом цього є Сенат СО, який цього тижня зібрався на цікавий і новий вид тренінгу – стратегічну сесію (вид групової роботи, у межах якої команда спільно шукає відповіді на стратегічно важливі питання і приймає важливі рішення, що впливають на подальший розвиток її діяльності).

  Тренінг проводив представник Української Студентської Ліги Георгій Дяхтяренко, який пояснював, що стратегічна сесія – це колективна робота, спрямована на спільне формування важливих рішень, цілей; це процес діалогу і побудови нового погляду на мету, стратегію, планування завдань. А для цього необхідно виринути з рутини, почути альтернативні думки, прислухатись до зовнішніх експертів.

  Робота на сесії була насиченою і плідною, але результату досягла. У цьому впевнена Юлія Яцишина, голова проєктного відділу ССО НУБіП: «Я займалася організацією даного заходу, метою якого було визначення цілей, завдань та обговорення подальшої співпраці в командах. Вважаю, що життя студентів залежить тільки від них, тому потрібно активно доєднуватися до різних організацій: Сенату Студентської Організації чи Студентської Ради, адже все в наших руках».
  Враженнями від участі ділиться Анна Погрібна – голова культурно-масового сектору ССО НУБіПу: «Мені тренінг дуже сподобався. Завдяки практичним завданням ми всі познайомилися ближче, було весело. Одним із завдань було створення назви команди, плану зустрічі та розподілення ролей для якісної роботи, ще одним – робота над собою. А ще ми ділилися досвідом, що теж важливо».
  Солідарний з нею Дмитро Матвійчук – заступник голови відділу кіберспорту ССО: «Сам тренінг надзвичайно цікавий, адже, окрім теоретичної інформації, ми виконували практичні завдання. Нас вчили, як правильно організовувати команду для того, щоб забезпечити найкращий результат. Сподіваюся, що завдяки цим знанням у мене вийде краще побудувати роботу в команді».
  Що ж, і ми сподіваємося, що стратегічна сесія покаже практичний результат.


Йордана Курганевич,
студентка 1 курсу спеціальності «Журналістика»
Ірина Майданюк,
завідувач кафедри культурології

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook