Нові можливості для вчених – Національний портал міжнародного науково-технічного співробітництва

9 лютого 2023 року
  9 лютого 2023 року Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України презентували Національний портал міжнародного науково-технічного співробітництва.

  Мета створення цієї інформаційної платформи для науковців: сприяння зростанню кількості українських проєктів та їх учасників в програмах міжнародного співробітництва для чого впроваджуються інструменти інформаційного забезпечення українських вчених, інноваторів та підприємців про Рамкову програму Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» та Програму з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії «Євратом», а також про інші програми міжнародного наукового та інноваційного співробітництва.
  Реалізація мети забезпечується через взаємодію на Порталі національної мережі Національних контактних пунктів, представників та експертів програм Горизонт Європа, Євратом, LIFE, COST із вченими та дослідниками.
 
 
  Відео презентації Порталу, у якій взяли участь понад 200 представників закладів вищої освіти та наукових установ:
  Використання нової інформаційної платформи для вчених дозволятиме науково-педагогічним працівникам університету реалізовувати основні завдання за напрямами міжнародного співробітництва та науково-інноваційної діяльності.
 
 

Науково-дослідна частина

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook