Магістр з агроінженерії Владислав Корх: «Диплом НУБіП України – успішний старт моєї кар’єри!»
На теренах Альма матір відбувся діалог «6 років по тому!» з успішним випускником механіко-технологічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України Корхом Владиславом Олександровичем.
Владиславе Олександровичу, в якому році Ви отримали диплом, на якій кафедрі виконували магістерську роботу та хто був науковим керівником?
— Закінчив навчання на магістратурі механіко-технологічного факультету НУБіП України в 2017 році, захистивши магістерську кваліфікаційну роботу на «відмінно», яку виконував на кафедрі сільськогосподарських машин та системотехніки імені академіка П. М. Василенка, за керівництва доцента Смолінського Станіслава Вікторовича.
Які Ваші найбільш цікаві спогади про студентське життя?
— Таких доволі. Всі мої спогади про студентське життя на механіко-технологічному факультеті є дуже хорошими і теплими. Це перша поїздка за кордон в Німеччину, участь у спортивних заходах Університету, виконання інженерних креслень з нарисної геометрії, лабораторні роботи з паливно-мастильних матеріалів, проживання в гуртожитку № 5 та участь в студентській раді гуртожитку, отримання посвідчення на право керувати самохідними сільськогосподарськими машинами і тракторами. Виділити щось конкретне не можу, бо все навчання – приємні спогади та безліч сюрпризів.
Владиславе Олександровичу, чи підтримуєте спілкування з одногрупниками і коли зустрічались?
— У мене дружні одногрупники, з якими я досі тісно спілкуюсь. З деякими після закінчення навчання постійно перетинаються шляхи вже по робочих справах, так як майже всі працюють в агропромисловому секторі нашої України.
Владиславе Олександровичу, яку посаду займаєте і за що відповідає Ваш підрозділ?
— На даний момент працюю директором у ТОВ «Агропросмарт», яке займається впровадження систем точного землеробства, є офіційним дилером обладнання Reichhardt в Україні. Специфікою на моїй посаді є управління всіма бізнес-процесами, пошук нових та удосконалення вже існуючих технологій підвищення ефективності та збільшення прибутковості, підборі надійних постачальників, плануванні розвитку підприємства і, безумовно, всі інженерні новації проходять через мене.
Що побажаєте сьогоднішнім студентам агроіженерії?
— Я хотів би побажати студентам агроінженерії натхнення, мотивації, щоб вони брали від навчання все, що їм дають. Бути ініціативними, наполегливими у досягненні мети, а метою у студентські роки однозначно повинно бути вдосконалення, здобуття нових знань, умінь. У подальшому – можливість реалізуватися як фахівцю агроінженерної справи та громадянину України. А зараз насолоджуватися хвилинами навчання і студентського дозвілля. Пам’ятати, що вони навчаються в найкращому Університеті України!
Іван Роговський