Розвиток міжнародної співпраці ННІ енергетики і автоматики з Познанським університетом наук про життя (Польща)

7 грудня 2014 року

    Листопад 2014 року завершився підписанням протоколу про міжнародну співпрацю між навчально-науковим інститутом енергетики і автоматики НУБіП України і факультетом агрономії і біоінженерії Познанського університету наук про життя. Це ще один крок на шляху подальшого розвитку системи освіти, науки і інновацій двох університетів — у Познані і Києві.


     Цей протокол передбачає взаємне стажування студентів, аспірантів і викладачів, розробку спільних проектів у освіті (написання спільних навчальних посібників, монографій) і науці (підтримка і сумісне отримання наукових грантів, співробітництво в спільних науково-дослідних та інноваційних проектах у сферах створення гібридних енергетичних систем для сільськогосподарського сектору, автоматизації процесів і розвитку інтелектуальних систем управління, сумісна підготовка наукових статей, підтримка наукових видань, участь у наукових конференціях) та ін.
 

     Співпраця з Познанським університетом триває уже декілька років. Так, у 2012 році студенти нашого партнера із Польщі на молодіжній науковій конференції в ННІ енергетики і автоматики вибороли 3-тє місце за рівнем виконаних і представлених наукових досліджень зі створення новітніх електротехнололгій.


Алла Дудник,
відповідальна за міжнародну співпрацю
в ННІ енергетики і автоматики

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook