Організація роботи кафедри менеджменту та аграрної економіки в змішаному форматі освітнього процесу

25 жовтня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

З метою максимального убезпечення учасників освітнього процесу та виконання програм навчальних дисциплін і начального навантаження кафедра менеджменту та аграрної економіки працює в змішаному форматі.

Дистанційні заняття проходять з використанням програми для організації відеоконференцій Zoom.

Здобувачі вищої освіти отримують цілісний навчальний досвід із використанням сучасних інтерактивних технологій.

Ті академічні групи, які обрали очну форму навчання, працюють аудиторно, дотримуючись усіх заходів безпеки.

Змішана форма організації освітнього процесу не є перешкодою для якісного навчання. Здобувачі вищої освіти є учасниками науково-практичних конференцій, авторами публікацій у наукових виданнях, що є апробацією їх наукових пошуків.

Активна участь здобувачів вищої освіти у відповідних заходах не лише розширює їх світогляд, але і є складовою профорієнтаційної роботи.

У рамках вивчення дисциплін студенти є слухачами й учасниками семінарів-тренінгів.

Науково-педагогічні працівники кафедри проводять активну науково-методичну діяльність. Кафедра має 2 публікації у наукометричній базі Scopus: Галина Македон, к.е.н., доцент «Foreign direct investments and economic growth in the Post-Covid-19 period: a causality analysis for Ukraine»; Анатолій Іванько, д.е.н., професор «Prognostication of financial providing of innovative activities of enterprises».

Підготовлено методичні рекомендації до виконання курсових робіт з дисципліни «Менеджмент підприємств агропромислового виробництва». Укладач - к.е.н., доцент Інна Дворник.

Зробити освітній процес безпечним, не втративши якості, – основне завдання для закладів освіти та виклик науково-педагогічним працівникам до пошуку нових форм та форматів навчання.

Інна Дворник, в.о. завідувача кафедри
менеджменту та аграрної економіки
 
 
 

 
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook