Ректорат: початок навчання першокурсників, хід їхнього поселення до гуртожитків, вступ до магістратури і профілактика захворювання на COVID-19

19 вересня 2022 року
   Третій понеділок вересня виявився для університету вельми насиченим. Основною і розлогою подією стала посвята у першокурсники. Тож і сьогоднішнє засідання ректорату перенесли на післяобідню пору.

   Починаючи роботу, ректор університету Станіслав Ніколаєнко поінформував про відвідуваність занять студентами – вона сягає 90 відсотків, спинився на ході вступної кампанії до магістратури, виборах ряду деканів факультетів і директорів відокремлених підрозділів, фінансуванні.

   Деталізуючи загальну картину у сфері своїх повноважень, виступили керівники всіх служб і підрозділів.
   Проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша інформував про картину із захворюваністю на COVID-19, роботу відділу аспірантури (цьогоріч зараховано 591 аспіранта, що більше показника минулого року).

   Учений секретар Оксана Барановська говорила про виконання запланованого на поточний місяць.
   Проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадим Кондратюк доповів про підготовку документів претендентами на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України, методичних матеріалів з редагування авторського профілю Web of Science, формування архівів університетських наукових видань та стан використання коштів на виконання досліджень, діяльність НДГ.

   Директор студмістечка Сергій Стецюк спинився на ході поселення до гуртожитків: на сьогодні, за його словами, вже заселено 1401 студента перших курсів.

 

   Відповідальний секретар Сергій Ковалевський закцентував увагу на ході набору до магістратури, а очільник профспілки студентів і аспірантів Олексій Мельник – підтримці студентів. Про благодійну допомогу центральному військовому госпіталю повідомив голова профкому співробітників Ростислав Тарасенко.

   Про поточну роботу своїх підрозділів говорили завідувач відділу кадрів Микола Михайліченко, керівник благодійного фонду «Голосіївська ініціатива» Євген Томін, начальники юридичного відділу Андрій Бова і служби охорони Василь Моісеєнко, заступниця головного бухгалтера Лариса Ковальова.

 

   Спільно з навчальною частиною, служба проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку працює над оптимізацією штатного розпису університету відповідно до проєкту бюджету на наступний рік та контингенту студентів, повідомив Вадим Ткачук. В царині міжнародних зв’язків продовжується оформлення нормативних документів щодо філії університету в КНР.

  На перебігові ремонтно-будівельних робіт в кампусі і корпусах спинився проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко.

 

   А завершив короткі звіти своїх колег начальник навчального відділу Ярослав Рудик, який інформував про відвідуваність занять. Аналіз свідчить, що вона доволі висока: 90 відсотків у перший день серед першокурсників. А загалом по факультетах і ННІ по всіх курсах бачимо, що найкраща відвідуваність на факультетах захисту рослин, біотехнологій та екології, конструювання та дизайну, гуманітарно-педагогічному, інформаційних технологій, механіко-технологічному.

   Підсумовуючи роботу, Станіслав Ніколаєнко визначив завдання на поточний період. І першим поставив організований початок навчального року, дружнє, але вимогливе ставлення до першокурсників. Відповідно до цього, повинен забезпечуватися контроль за поселенням до гуртожитків і підтримка студентів. Він також звернув увагу на стан фінансування, розробку алгоритму заходів з недопущення кризових ситуацій, нову роль навчально-дослідних господарств та Боярської ЛДС, дотримання санепідвимог, організацію навчання магістрів. Ще Станіслав Ніколаєнко спинився на перевантаженні навчальних корпусів і перенаселенні гуртожитків, чого допускати не можна.
   Рік навчальний розпочався, і роботи вистачить всім.

Валентин Обрамбальський,
Ірина Кушніренко

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook