Анна Породько обирає спеціальність «Агроінженерія» у НУБіП України: мрію створити та очолити своє власне аграрне підприємство

21 серпня 2022 року
   Сьогодні надзвичайно важливо для кожного з нас мати в серці надію та впевненість у перемозі та процвітанні нашої держави, робити краще за всіх свою справу та рухатися з максимальною швидкістю до перемоги. На щастя, надію на майбутнє нам дарує наша молодь, яка в такий складний час продовжує старанно навчатися, планувати, мріяти та перемагати на своєму, не менш важливому фронті.
  • Аню, дуже хочеться більше дізнатися про тебе. Де ти навчалася, які предмети були найулюбленіші?

— Я родом з Чернігівщини, народилася та живу в славетному місті Ніжин. Моє місто маленьке, проте, його історія та архітектура захоплює всіх, хто потрапляє до нас, ніби зачаровує. Я закінчила ліцей Ніжинської міської ради при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя із золотою медаллю. Із дитинства займаюся танцями, спортом, надзвичайно люблю математику, українську мову, щодня поглиблюю та удосконалюю свої знання англійської мови.

  • Аню, а чому ти обрала саме механіко-технологічний факультет НУБіП України?

— Скажу відверто, що мій вибір не був простим, адже зараз в учнів надзвичайно багато можливостей навчатися у будь-якому куточку світу, але аграрний сектор економіки сьогодні в Україні найбільш розвинутий. Зараз це найприбутковіша галузь, і в майбутньому я теж зможу з легкістю знайти прибуткову та цікаву роботу. Я також мрію створити та очолити своє власне аграрне підприємство, де буду займатися як виробництвом продукції рослинництва, так і тваринництва. Науково-педагогічні працівники механіко-технологічного факультету допомагали нам застосувати інженерний менеджмент при розробці бізнес-план перспективного аграрного підприємства. Я вже зараз хочу його реалізувати! Хочу створити виробництво, яке буде не лише рентабельним, а й екологічним з сучасною та продуктивною агротехнікою. Також мені дуже імпонує сам Університет – Національний університет біоресурсів і природокористування України, він дійсно найкращий. Отримую задоволення просто прогулюючись мальовничим студентським парком та ботанічним садом.

  • Дякуємо тобі та з нетерпінням чекаємо на механіко-технологічному факультеті, де у тебе будуть усі можливості розкрити свої вміння та таланти. Обіцяємо, що буде цікаво, агроінженерія захоплює та притягує на все життя!


Інтерв’ю з абітурієнтом провела доцент кафедри технічного
сервісу та інженерного менеджменту імені М. П. Момотенка
Любов Шимко

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook