Вітаємо випускників першого (бакалаврського) рівня вищої освіти із отриманням дипломів

27 червня 2022 року

 

Протягом чотирьох років навчання здобувачі вищої освіти пройшли різні випробування і 24 червня 2022 року на факультеті аграрного менеджменту НУБіП України відбувся випуск бакалаврів спеціальності «Менеджмент».
 

 
Випускники кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського є дружелюбними, відповідальними, ініціативними, креативними, цілеспрямованими у пошуку знань й отриманні управлінських навичок, а також гідними фахівцями своєї справи та справжніми патріотами України.
Протягом чотирьох років кожен випускник зміг не лише отримати знання, але й реалізувати їх на практиці, знайти своє місце в житті та гідно йти вперед, не дивлячись на всі перешкоди. Варто відмітити старосту групи – Прокопишину Тамілу, яка завжди допомагала та підтримувала кожного студента, мала активну життєву позицію, приймала участь у різних заходах кафедри, факультету та університету, була керівником наукового гуртка «ДНК лідера», який у 2021 та 2022 роках за підсумками фестивалю студентської науки зайняв перше місце серед більше 100 студентських наукових гуртків, які функціонують в НУБіП України.Крім того Таміла Прокопишина здобула перемогу у фіналі Міжнародної студентської олімпіади з інформаційних технологій «Управління підприємством в ERP-системі».
Колектив кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського вітає випускників з отриманням дипломів і бажає реалізації задумів, наснаги, нових творчих звершень, високих професійних досягнень та впевненості у своїх силах! Нехай дорога життя буде цікавою, сповненою неймовірних відкриттів, а особисті надбання та таланти – допоможуть впевнено досягати нових вершин.
Пам’ятайте, навчатися потрібно протягом всього життя. Тому запрошуємо Вас, шановні випускники, на навчання за освітньо-професійною програмою «Менеджмент організацій і адміністрування» підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 073 «Менеджмент», що дозволить Вам стати більш кваліфікованими фахівцями в управління.
Оксана Гавриш,
доцент кафедри менеджменту ім.проф.Й.С. Завадського
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook