Весняна толока в Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України

12 травня 2022 року
    Навіть під час воєнного стану українська земля потребує дбайливих рук та впорядкування. Українське прислів’я мовить: «Без толоки – як без руки, ні хати не зробиш, ні сіна не скосиш». Ми скучили за товариством один одного, а також за студентством. Ми віримо, що зовсім скоро настане час зустрічі з нашими абітурієнтами та студентами.

   Гарною традицією в Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України є щорічне проведення весняної толоки по благоустрою території, а цієї весни така толока проводилась на території закладу уже не вперше. Згуртований колектив вже багато зробив по ліквідації наслідків воєнних дій російських окупантів на території коледжу. І сьогодні, 11 травня, працівники та студенти закладу освіти на чолі з в.о. директора Дмитром Костюком вийшли на прибирання, озброївшись не тільки інвентарем, а й гарним настроєм. Кожен міг вибирати справу, яка йому більше до душі: виполювання бур’янів, догляд за квітами, підмітання, фарбування бордюрів, тощо.

   

   

   

   

   

   Гарна погода, бадьорість та завзятість, дали свої результати – територія стала чистою, красивою. Спільними зусиллями коледж повертається до життя.


Дякуємо усім учасникам весняної толоки за активну, енергійну, самовіддану працю задля спільного затишку і добра!

Оксана Погоріла,
методист відділення

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook