Ректорат: підготовка до екзаменаційної сесії, допомога постраждалим коледжам, виплата стипендій та заробітної плати

18 квітня 2022 року
     18 квітня 2022 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання ректорату.

     Проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша доповів про результати роботи підкомісії зі встановлення збитків та надання допомоги Ірпінському фаховому коледжу. Ситуація складана, заклад був обстріляний мінометами, більше 75 вікон потребують заміни, постраждали бібліотека, внутрішні приміщення тощо. Для розчищення і прибирання формується бригада з числа співробітників коледжу, хто перебуває безпосередньо в місті, йде підготовка частини матеріалів та фахівців з університету для першочергової ліквідації наслідків обстрілів. До кінця квітня планується провести атестацію аспірантів. У межах підготовки до відзначення 124-річниці університету, розроблений план підготовки, який передбачає відкриття оновлених лабораторій на факультетах та в ННІ, урочисте засідання вченої ради.

     Учений секретар Оксана Барановська зупинилася на підготовці до засідання вченої ради. На порядку денному доповідь ректора щодо навчального процесу, діяльності університету в умовах воєнного стану, затвердження редколегій наукових журналів тощо.
     Проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадим Кондратюк доповів про стан підготовки «ХІ Фестивалю студентської науки», реалізації робочих програм та календарних планів науково-дослідних робіт, моніторинг публікаційної активності вчених, системну роботу щодо заслуховування звітів про наукову роботу підрозділів університету.

     Голова профспілки студентів та аспірантів Олексій Мельник проінформував про надання допомоги студентам – більше 40 чоловік – які постраждали від військової агресії росії.
     Начальник відділу кадрів Микола Михайліченко закцентував на перегляді графіку відпусток у зв’язку з скороченням термінів відпусток на період військового стану.
     Головний бухгалтер Тетяна Кондрицька проінформувала про повну виплату частини заробітної плати за першу половину місяця. Також студентам в повному обсязі, а це більше 6,2 мільйона гривень, виплачена стипендія.

     Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук наголосив на складній фінансовій ситуації. Найближчим часом заплановано провести засідання профспілкової організації, на якому будуть обговорені новели трудового законодавства. Планово-фінансовий відділ враховуючи виконання зобов’язань з виплати заробітної плати та стипендії, готує наказ на оплату проживання в гуртожитках – вона, до речі, підніматися не буде, залишиться на тому ж самому рівні, що й зараз. Щодо міжнародної співпраці, то університет продовжує зараховувати іноземних громадян на навчання та підготовчі курси, допомагає студентам брати участь в програмах академічного обміну.
     Проректор з навчально-науково-виробничих питань та адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко доповів про впорядкування території університету, сезонну висадку дерев та кущів.

     Проректор з науково-педагогічної роботи Василь Шинкарук проінформував про роботу підкомісії з визначення збитків та ліквідації наслідків російської агресії в Немішаєвському фаховому коледжі. Корпуси, будівлі та інші об’єкти не зазнали бомбардувань, проте всередині окупанти залишили після себе руїни, викрали техніку, понівечили обладнання, меблі. Наразі триває пошук можливостей для базового оснащення коледжу комп’ютерною технікою. В навчальній роботі триває весняний семестр, до кінця тижня відбудеться нарада із заступниками деканів та директорів щодо підсумків проміжної атестації студентів, а 21 квітня на базі економічного факультету пройде майстер-клас зі створення відеозаписів лабораторних та практичних занять. Начальник навчального відділу Ярослав Рудик доповів про рівень відвідуваності онлайн-занять та навчального порталу elearn. Начальник відділу дистанційного навчання та співпраці з відокремленими підрозділами Олександр Санченко доповів про перебіг навчання в інститутах, коледжах та між кафедральних лабораторіях. Більше 1250 випускників коледжів та технікумів долучилися до підготовчих курсів до вступу в університет, де також йде онлайн-навчання.

     Підбиваючи підсумки, ректор Станіслав Ніколаєнко дав ряд доручень. Василю Шинкаруку – продовжити контроль і моніторинг навчального процесу, підготовку до екзаменаційної сесії, випусків бакалаврів, видачі документів про освіту. Оксані Барановській – розробити проект рішення вченої ради та узагальнити інформаційні матеріали щодо перебігу навчального процесу в умовах воєнного стану. Вадиму Кондратюку – сприяти ефективному проведенню посівної кампанії в навчально-дослідних господарствах. Вадиму Ткачуку – внести пропозиції з корегування бюджету університету з врахуванням секвестру державного бюджету, контролювати стан сплати за навчання та проживання в гуртожитках. Валерію Іщенку – забезпечити технічний супровід акції з висадки університетської алеї, приуроченої 300-річчю Григорія Сковороди.

     Ректорат розглянув і інші питання життєдіяльності університету.

Пресслужба

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook