НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР: АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ-ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПРОВЕДЕННЯ
10 лютого 2022 року на факультеті економіки і природокористування відбувся навчально-методичний семінар з питань підготовки до акредитації освітньо-професійних програм «Менеджмент» та «Туризм» першого бакалаврського рівня вищої освіти. У роботі семінару взяли участь гаранти ОПП, завідувачі та науково-педагогічні працівники профільних кафедр економіки і менеджменту та гуманітарних дисциплін і туризму, а також НПП інших кафедр, які задіяні в освітньому процесі на даних ОПП.
Організатором заходу виступила декан факультету Любов ЯРЕМА, яка детально охарактеризувала основні суб’єкти акредитаційної експертизи, ознайомила з основними вимогами до освітньої програми, розробленими Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, роботі НПП в контексті акредитаційних експертиз, зауважила на важливості залучення для підсилення кадрового складу освітніх програм фахівців-практиків та роботодавців. А також у своєму виступі зупинилась на основних аспектах та ключових моментах змін в ліцензійних умовах, нагадала присутнім про «Рекомендації щодо застосування критеріїв оцінювання якості освітньої програми» та наголосила на дотриманні основних положень БАТІ.
Відзначимо, що основною метою даного семінару був обмін інформацією й досвідом щодо особливостей та якістю розробки освітніх програм, робочих програм і силабусів з навчальних дисциплін, якою поділилися гарант освітньої програми «Туризм» - Богдан ЛУГОВИЙ та член проектної групи освітньої програми «Менеджмент» - Світлана ГЕРЧАНІВСЬКА.
Насамкінець, Любов ЯРЕМА надала присутнім чіткі рекомендації щодо підготовки освітніх програм до акредитаційних експертиз.
Учасники навчально-методичного семінару отримали слушні рекомендації та вагомі знання, які знадобляться їм при акредитації освітньо-професійних програм у 2022-2023 навчальному році.
Деканат факультету економіки і природокористування