Університету необхідна інформаційна революція

5 вересня 2014 року

 5 вересня одразу після лекції студентам магістратури педагогічного факультету, ректор університету Станіслав Ніколаєнко зустрівся із колективом наймолодшого серед навчально-наукових інститутів – Українського ННІ інформаційного і телекомунікаційного забезпечення агропромислової та природоохоронної галузей економіки. 

Станіслав Миколайович ознайомився із структурою підрозділу. Так, колектив кафедри інформаційних систем, на яку завітав очільник університету, неодноразово відзначено медалями за розробку інформаційного забезпечення АПК. Однак ще не вирішена проблема створення реальних структур для  впровадження розроблених співробітниками новацій. 
 
Серед підрозділів, які відвідав ректор, були також кафедри інформаційних і дистанційних технологій, технологій програмування, центр хмарних обчислень, науково-дослідна лабораторія інформаційних систем та інтернет-технологій. Як повідомив директор інституту Валерій Коваль, тут науково-педагогічні працівники забезпечують викладання дисциплін не лише для напряму підготовки «Економічна кібернетика», а й для студентів ННІ бізнесу, енергетики і автоматики, ветеринарної медицини, технічного навчально-наукового інституту. А в навчальній лабораторії, до якої завітав ректор, над завданнями трудилися студенти. Вони минулого року вступили до університету на базі молодшого спеціаліста. Серед них є і випускники регіональних навчальних закладів НУБіП України – Ірпінського економічного коледжу, Боярського   коледжу екології  і природних ресурсів, Ніжинського агротехнічного інституту.
 
 
За словами Станіслава Миколайовича, університету необхідна інформаційна революція. Це, насамперед, всебічна інформатизація і комп’ютеризація, дистанційне навчання, доступ студентів і викладачів до найкращих електронних бібліотек світу, тощо. 
 
Під час короткої зустрічі очільник університету закликав співробітників і студентів бути максимально зібраними і відповідальними у такі надзвичайно важкі часи для нашої держави.  Поділився Станіслав Ніколаєнко і своїм баченням розвитку вишу. Зокрема, мова йшла про програму «Голосіївська ініціатива - 2020». І цілий розділ у ній присвячено  інформаційним технологіям. Реалізація програми потребує неабияких зусиль, в тому числі і від співробітників інституту. Ще одне важливе завдання – підтвердити статус дослідницького університету. Місце НУБіП України в п’ятірці кращих вишів та беззаперечне лідерство у галузі природокористування. Також слід різко поліпшувати профорієнтаційну роботу.
 
Станіслав Ніколаєнко запевнив, що заплановані зміни будуть направлені виключно на поліпшення. Попереду – завдання підвищувати якість підготовки майбутніх фахівців, залучати на навчання іноземних студентів.  
 
 
Приємним моментом стало урочисте вручення диплома заслуженого працівника НУБіП України старшому лаборанту кафедри комп’ютерних мереж і телекомунікацій Лідії Михайловській
 
На завершення зустрічі ректор побажав колективу добре організувати, провести Всеукраїнську студентську олімпіаду з програмування та гідно представити наш університет.
 
 
Ольга Наконечна 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook