Олімпіада з німецької мови і перекладу: традиції, високий рівень знань і творчий підхід
Хорошою традицією стало проведення на кафедрі іноземної філології і перекладу олімпіад з іноземних мов і перекладу, в якій беруть участь усі бажаючі студенти. Не виключенням є студенти груп ФілН24001б і ФілН23003б, які висловили бажання продемонструвати свої здобуті знання й уміння з дисциплін «Практичний курс німецької мови» і «Практика письмового та усного перекладу».
Більшість студентів продемонстрували хороші й відмінні результати професійної підготовки на відповідному етапі навчання. Варто наголосити на тому, що журі відзначило творчий підхід до виконання завдань.

Найкращі результати під час здійснення письмового перекладу продемонстрували студентки МЕЛЬНИЧЕНКО Вікторія, ІЛЬЧУК Анастасія, САВЧЕНКО Вікторія, МАШТОЛЕР Єлизавета, АСТАПЕНКО Дарина. Високий рівень володіння німецькою мовою відзначено у студенток МЕЛЬНИЧЕНКО Вікторії, ІЛЬЧУК Анастасії та РАТОВСЬКОЇ Вікторії.
Бажаємо всім студентам успіхів у стремлінні стати висококваліфікованими фахівцями у своїй майбутній професії. Вперед до мети!