57-МА СПАРТАКІАДА З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

26 травня 2014 року

20 та 21 травня на стадіоні університету у цікавій та напруженій боротьбі пройшли змагання 57-ї спартакіади з легкої атлетики серед студентів ННІ НУБіП України.

Всі учасники продемонстрували свої спортивні здібності, бажання займатися спортом та перемагати. Загалом у бігу на 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м та стрибках у довжину з розбігу взяли участь команди 11 навчально-наукових інститутів.

У командному заліку найкращими легкоатлетами виявилися представники ННІ рослинництва, екології i біотехнологій, другу сходинку посіли спортсмени ННІ бізнесу, а третю - природничо-гуманітарного ННІ.

День перший

У програмі біг на 100 м взяло участь 173 учасники. Найкращими у жінок були студентки педагогічного факультету Колісник Олександра і Валентина Червонних (відповідно 1-ше і 3-тє місця) та спортсменка факультету ветеринарної медицини Таїсія Войтишина (2-ге місце). Серед чоловіків першу та другу сходинку посіли агробіологи Олег Тертичний і Андрій Мамедов, а третім став представник  педагогічного факультету Петро Мухаровський.

24 спортсмени змагалися у бігу на 400 м. У жінок до трійки лідерів увійшли відразу дві представниці факультету садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури - Анна Городецька і Юлія Устименко (відповідно 1-ше та 3-тє місця) і студентка факультету ветеринарної медицини Ірина Воєдило. У чоловіків переміг Олексій Садовий з факультету енергетики і автоматики, другим став представник факультету землевпорядкування Олександр Петрович,  а замкнув трійку лідерів спортсмен з лісогосподарського факультету Сергій Ярема.

У програмі біг на 1500 м взяли участь 22 студенти. У жінок перемогу здобула студентка економічного факультету Марія Вітюк, 2-ге і 3-тє місця у легкоатлеток факультету садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури - Марина Мухоброд і Катерина Моісєєнко.

У чоловіків найшвидшим виявився Олексій Гнелиця (педагогічний факультет), 2-гу сходинку посів Олег Дердійчук, а третю - Михайло Прокопович (агробіологічний факультет).

День другий

39 студентів змагалися у бігові на 200 м. Найкращими серед жінок виявилися студентка факультету ветеринарної медицини Ольга Столярук (1-ше місце) та представниці економічного факультету - Златова Лілія і Ірина Калежнюк (2-ге і 3-тє місця). Серед чоловіків переміг представник факультету енергетики і автоматики Садовий Олексій, 2-ге і 3-тє місце посіли агробіологи  Олег Тертичний і Роман Бученко.

У програмі біг на  800 м взяли участь 13 студентів. У жінок перемогла Наталія Дробітько (економічний факультет), другою стала Ірина Воєдило (факультет ветеринарної медицини), а третьою - Анна Білокрило (факультет садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури). У чоловіків трійку лідерів склали студент факультету землевпорядкування Олександр Петрович (1-ше місце), агробіолог Максим Належитий (2-ге місце) та представник факультету аграрного менеджменту Антон Видриган (3-тє місце).

Серед 12 студентів, які змагалися у програмі біг на  3000 м, найкращі результати у чоловіків показали Олексій Гнелиця (педагогічний факультет), Олег Дердійчук (факультет аграрного менеджменту) і Анатолій Трохименко студент (факультет енергетики і автоматики) – 1-ше, 2-ге та 3-тє місця відповідно. У жінок найшвидшою була студентка факультету садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури Юлія Устименко, другою до фінішу прийшла спортсменка економічного факультету Оксана Крук, а третьою – Марія Митрофаненко, яка представляла факультет аграрного менеджменту.

Після бігової програми прийшла черга стрибків у довжину з розбігу. У цій програмі за перемогу боролися 45 студентів. В результаті 1-ше місце у чоловіків виборов Олексій Садовий (факультет енергетики і автоматики), 2-ге – у Петра Мухаровський (педагогічний факультет), а 3-тє – у Максима Належитого (агробіологічний факультет).

Що ж стосується прекрасної половини, то через дощову погоду ці змагання провести, на жаль, не вдалося.

Вітаємо переможців, призерів та організаторів спартакіади з успішним її проведенням і бажаємо нових спортивних звершень!

Інформаційний відділ ННЦ виховної роботи та соціального розвитку


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook