Результати змагань серед збірних студентів базового університету та ВП НУБіП України, присвячені 75-річчю кафедри фізичного виховання

28 квітня 2014 року

     Дійство, ведучою якого була лаборант кафедри культурології О. Дроботенко, відбувалось 24 квітня на спортивному майданчику зі штучним покриттям.

     Його учасників та гостей привітав ректор університету академік Д.О. Мельничук, а серед почесних гостей були проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності М.Д. Мельничук, директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку Д.К. Черкашин, в.о. завідувача кафедри фізичного виховання С. Бринзак.

     Незважаючи на несприятливу погоду, змагання з міні-футболу пройшли з великим азартом та відчуттям командної гри. Як і волейбольні баталії, які перервалися неочікуваним весняним дощем, тож продовжували їх вже в навчальному корпусі.
     Після першого напруженого дня до півфіналів з волейболу у жінок вийшли спортсменки Боярського коледжу екології і природних ресурсів та Ніжинського агротехнічного інституту, НУБіП України та Ірпінського економічного коледжу, а у чоловіків — Ніжинського агротехнічного інституту, Ірпінського економічного коледжу, НУБіП України — 1 та НУБіП України — 2.
     З міні-футболу вперед вирвалися представники НУБіП України — 1, НУБіП України — 2, Бережанського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного інституту.
     Другий день порадував всіх приємною погодою, а на спортивних майданчиках відчувалась атмосфера суперництва — жодна з команд не хотіла поступатись опонентам. Все це зробило поєдинки ще більш захоплюючими.
     Тож, про результати. 1-ше місце у змаганнях з міні-футболу вибороли представники Ніжинського агротехнічного інституту, другими і третіми стали команди НУБіП України — 1 і НУБіП України — 2.
У волейболі (чоловіки) найсильнішою виявилася команда НУБіП України — 1, другу і третю сходинку посіли спортсмени НУБіП України — 2 і Ніжинського агротехнічного інституту.

     У жінок трійку лідерів склали волейболістки Ірпінського економічного коледжу (1-ше місце), НУБіП України (2-ге) і Ніжинського агротехнічного інституту (3-тє).


     Церемонію нагородження проводив проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності М.Д. Мельничук, який з великою гордістю за таких студентів вручав їм грамоти та медалі.
     Окрема подяка організаторам змагань: ННЦ виховної роботи та соціального розвитку, кафедрі фізичного виховання та всім, хто долучився до їх проведення.

Інформаційний відділ виховної роботи та соціального розвитку
 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook