Попередній захист дисертаційних робіт

7 лютого 2014 року
Кафедра лісового менеджменту ННІ ЛіСПГ

На засіданні кафедри, що відбулося 7 лютого 2014 року, були представлені основні положення дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня к.с.-г.наук за спеціальністю 06.03.02 - лісовпорядкування та лісова таксація:

ас. Матейка І.М. на тему "Фітомаса та депонований вуглець дерев і деревостанів ясена звичайного Правобережного Лісостепу України", науковий керівник д.с.-г.наук, проф. Лакида П.І.; 

м.н.с. Гілітухи Д.В. на тему: Оцінка надземної фітомаси соснових деревостанів Київського Полісся з використанням даних дистанційного зондування землі", науковий керівник д.с.-г.наук, проф. Лакида П.І.

Було ухвалено рекомендувати дисертаційну роботу ас.Матейка І.М. на тему: "Фітомаса та депонований вуглець дерев і деревостанів ясена звичайного Правобережного Лісостепу України" та дисертаційну роботу м.н.с. Гілітухи Д.В. на тему: "Оцінка надземної фітомаси соснових деревостанів Київського Полісся з використанням даних дистанційного зондування землі" на здобуття наукового ступеня к.с.-г.наук за спеціальністю 06.03.02 - лісовпорядкування та лісова таксація для подальшого розгляду на проблемній вченій раді НДІ лісівництва та декоративного садівництва.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook